Orientační nabídka


 

Poradenství městům a obcím

 


Ústecký kraj ve spolupráci s Regionální rozvojovou agenturou Ústeckého kraje zajišťuje v rámci poradenství městům a obcím informační bulletin, tzv. dotační zpravodaj. Jedná se o Přehled nástrojů podpory pro města a obce, ve kterém jsou k určitému datu uvedeny jak aktuální, tak připravované výzvy pro čerpání dotací v nejrůznějších oblastech, např. energetické úspory, péče o krajinu a životní prostředí, sociální problematiku, zvelebování zeleně a veřejných prostor, a další.


Aktuální číslo ke stažení:

Přílohy ke zpravodaji:


Z minulých čísel:

_____________________________________

Ochutnej kraj

V uživatelsky příjemném prostředí portálu Ochutnejkraj.cz je přehledný seznam regionálních producentů, organizátorů a zemědělských podniků s prodejem ze dvora. Vše je lokalizovánodo mapy a kalendáře akcí. Občan Ústeckého kraje zde nachází dodavatele potravin a surovin ve svém okolí, návštěvník Ústeckého kraje objeví cíl zajímavé návštěvy mezi výrobci originálních předmětů a produktů, v nabídce jsou i unikátní zážitky nebo dobré služby.
        >> celý článek o OchutnejKraj.cz

_____________________________________

Aktuální informace ke spravedlivé transformaci:

OPST banner

Pro Ústecký kraj je v programovém období 2021-2027 k dispozici 608 271 279 € (aktuálně dle kurzu cca 14,6 mld. Kč), které mohou pomoci s komplexní transformací regionu. Sledujte aktuální a chystané výzvy, novinky, semináře a další aktuality Operačního programu Spravedlivá transformace na www.opst.cz  či na stránkách Ústeckého kraje

Nově vyhlášené výzvy:

Další užitečné informace o rozvoji regionu lze získat také na webu Regionální stálé konference Ústeckého kraje

 

Kontakt

Ústecký kraj
Velká Hradební 3118/48
400 01 Ústí nad Labem
tel.: +420 475 657 111
e-podatelna: epodatelna@kr-ustecky.cz
IČ: 70892156
DIČ: CZ70892156, je plátce DPH
Datová schránka: t9zbsva

Podrobný kontakt


Informace v patě

Nyní jste v módu "Bez grafiky". Přepnutím do grafického módu zobrazíte standardní verzi webu.

web & design , redakční systém