Orientační nabídka


 

Dotace

Nepřehlédněte

Zobrazeno je 5 z celkem 65 záznamů na stránce:  

< předchozí stránka  1 -2- 3 4 5 6 ... 13  další stránka >
 
 • 1Projekty zapojené do architektonické soutěže na Transformační centrum Ústeckého kraje shrnuje nová publikace (13.12.2023)
  V dubnu letošního roku byla veřejnost seznámena s výsledky mezinárodní architektonické soutěže na vybudování Transformačního centra Ústeckého kraje (TCÚK). Centrum vznikne přestavbou bývalé střední školy v ulici Stará v Ústí nad Labem. Projekty přihlášené do soutěže shrnuje nová publikace Igora Kovačeviče, hlavního organizátora soutěže. Publikace byla tento týden slavnostně pokřtěna v Knihovně Ústeckého kraje.

 • model budovy TCÚKRegionální stálá konference podpořila projekt Transformačního centra Ústeckého kraje (4.12.2023)
  Strategický projekt Transformační centrum Ústeckého kraje dostal jako první zelenou od Regionální stálé konference Ústeckého kraje. O podpoře projektu z Operačního programu Spravedlivá transformace rozhodne Výběrová komise. Projekt má pro potřeby transformace vytvořit nebo rozšířit chytré datové a informační služby, služby pro podporu inovativního podnikání, služby pro podporu komunální energetiky s využitím obnovitelných zdrojů energie a služby pro podporu revitalizace a resocializace území i krajiny. V rámci projektu má také dojít ke zřízení samostatného objektu Transformačního centra Ústeckého kraje.

 • 1Zájmové vzdělávání, podpora zaměstnanosti a sociální stabilita, to jsou nová témata v Operačním programu Spravedlivá transformace (20.11.2023)
  Ministerstvo životního prostředí, které je řídícím orgánem Operačního programu Spravedlivá transformace, připraví nové výzvy zaměřené na zájmové vzdělávání, podporu zaměstnanosti a sociální stabilitu. Speciálně pro Ústecký kraj jsou určeny výzvy „Podpora zaměstnanosti v ÚK“ a „Posílení sociální stability v kraji – kompetence zaměstnanců“, které bude mít na starosti Úřad práce ČR a žadatelem o finanční prostředky bude přímo Ústecký kraj.

 • představení nového tituluNový dotační titul pomůže zajistit projekty na podporu prevence kriminality u dětí a mládeže (15.11.2023)
  Podpora prevence kriminality v Ústeckém kraji 2024, to je nový dotační titul, který dnes zástupcům měst a obcí představil Jiří Kulhánek, první náměstek hejtmana. Města a obce si budou moci o finance z dotačního programu žádat od 12. do 20. prosince 2023. Podat bude možné až tři žádosti v maximální celkové výši 500 tisíc korun. Dotační titul je určen pro podporu projektů zaměřených na prevenci kriminality u dětí a mládeže.

 • 01O nových finančních nástrojích pro podporu rozvoje podnikání s odborníky (15.11.2023)
  V Ústeckém kraji proběhlo dvoudenní Peer Review zaměřené na nové finanční nástroje pro podporu rozvoje podnikání v našem regionu. Uspořádala jej platforma Interreg Europe Policy Learning Platform ve spolupráci s Ústeckým krajem. Akci osobně podpořili radní Iva Dvořáková a Jan Růžička.

 

Zobrazeno je 5 z celkem 65 záznamů na stránce:  

< předchozí stránka  1 -2- 3 4 5 6 ... 13  další stránka >
 

Kontakt

Ústecký kraj
Velká Hradební 3118/48
400 01 Ústí nad Labem
tel.: +420 475 657 111
e-podatelna: epodatelna@kr-ustecky.cz
IČ: 70892156
DIČ: CZ70892156, je plátce DPH
Datová schránka: t9zbsva

Podrobný kontakt


Informace v patě

Nyní jste v módu "Bez grafiky". Přepnutím do grafického módu zobrazíte standardní verzi webu.

web & design , redakční systém