Orientační nabídka


 

Dotace

Nepřehlédněte

Zobrazeno je 5 z celkem 59 záznamů na stránce:  

< předchozí stránka  1 2 3 4 5 -6- 7 8 9 10 ... 12  další stránka >
 
 • tcúkZnáme vítěze architektonické soutěže na nové sídlo Transformačního centra Ústeckého kraje, které vznikne rekonstrukcí bývalé střední školy Stará 100 (6.4.2023)
  Na základě rozhodnutí mezinárodní poroty dnes Rada Ústeckého kraje schválila výsledky mezinárodní architektonické soutěže, jejímž vítězem je ateliér mh architects s.r.o z Prahy. Druhou cenu obdrží ateliér Ing. arch. Tomáše Hanuse z Prahy a třetí cena patří ateliéru NEMEC&TALLER ARCHITEKTI z Prahy.

 • Nové kotlíkové dotaceNová výzva kotlíkových dotací v Ústeckém kraji (5.4.2023)
  Ministerstvo životního prostředí (MŽP) a Státní fond životního prostředí České republiky (SFŽP ČR) dnes vyhlásily novou výzvu kotlíkových dotací a zveřejnily její finální podmínky. Pro Ústecký kraj je vyčleněno přes 70 milionů korun, za které bude možné vyměnit přes 400 zastaralých kotlů na pevná paliva za kotel na biomasu nebo tepelné čerpadlo. V případě vyššího zájmu o dotaci nad rámec přidělených finančních prostředků počítá MŽP s navýšením alokace projektu. Výzva je opět zaměřena na nejzranitelnější domácnosti – zejména seniory a domácnosti pobírající příspěvek na bydlení.

 • RSK ÚKRegionální stálá konference zhodnotila aktuální dění v oblasti Fondu spravedlivé transformace (30.3.2023)
  Regionální stálá konference Ústeckého kraje (RSK) se 29. března 2023 sešla v prostorách Inovačního centra na svém 39. zasedání. Hlavním bodem programu bylo aktuální dění v oblasti Fondu spravedlivé transformace (FST). Zástupci Ministerstva životního prostředí, které je řídícím orgánem Operačního programu Spravedlivá transformace (OPST), představili stav implementace programu, harmonogram vyhlašovaných výzev a finanční řízení programu.

 • PITVzdělávací akce pro pedagogické pracovníky se opět setkaly s velkým zájmem účastníků (14.3.2023)
  V rámci projektu „Podpora úspěšnosti ve vzdělávání v Ústeckém kraji“ se počátkem března uskutečnily jedny z posledních vzdělávacích akcí pro pedagogické pracovníky. Ve dnech 6. a 7. března proběhly v Knihovně Ústeckého kraje semináře pro asistenty pedagoga, již tradičně pod vedením ředitelky Speciální školy a Praktické školy Ústí nad Labem Martiny Brhelové.

 • Dotace začínající podnikateléÚstecký kraj vyhlašuje dotační program „Podpora začínajících podnikatelů v Ústeckém kraji pro rok 2023“ (9.3.2023)
  Odbor podpory podnikání, inovací a transformace Krajského úřadu Ústeckého kraje připravil oproti původnímu předpokladu vyhlášení dotačního programu „Podpora začínajících podnikatelů v Ústeckém kraji pro rok 2023“. Reaguje tím na zpoždění výzev v rámci Operačního programu Spravedlivá transformace (OPST) a zvýšený zájem subjektů z území kraje o dotace.

 

Zobrazeno je 5 z celkem 59 záznamů na stránce:  

< předchozí stránka  1 2 3 4 5 -6- 7 8 9 10 ... 12  další stránka >
 

Kontakt

Ústecký kraj
Velká Hradební 3118/48
400 01 Ústí nad Labem
tel.: +420 475 657 111
e-podatelna: epodatelna@kr-ustecky.cz
IČ: 70892156
DIČ: CZ70892156, je plátce DPH
Datová schránka: t9zbsva

Podrobný kontakt


Informace v patě

Nyní jste v módu "Bez grafiky". Přepnutím do grafického módu zobrazíte standardní verzi webu.

web & design , redakční systém