Orientační nabídka


Cesta: Titulní stránka > Ústecký kraj > Nabídka témat > Životní prostředí a zemědělství
 

Životní prostředí a zemědělství

 
 

Související odkazy

 

Nepřehlédněte

Zobrazeno je 5 z celkem 32 záznamů na stránce:  

< předchozí stránka  1 2 3 -4- 5 6 7  další stránka >
 
 • Kůrovcový kalamitní štábNa krajském úřadu se konalo třetí jednání Kůrovcového kalamitního štábu (7.11.2022)
  Nejpostiženějším regionem Ústeckého kraje od kůrovce je stále Šluknovský výběžek. Tato informace zazněla na 3. jednání Kůrovcového kalamitního štábu. Na jednání, které se uskutečnilo na krajském úřadu, byla dále prezentována data týkající se stavu kůrovcem napadených lesů na území Ústeckého kraje za stávající rok 2022 či možné predikce pro rok následující.

 • Topná sezónaTopná sezóna začala. Pozor na zastaralé kotle (31.10.2022)
  Lokální topeniště jsou stále jeden z největších znečišťovatelů ovzduší, a to hlavně z pohledu emisí tuhých znečišťujících látek a benzo(a)pyrenu čili produktu nedokonalého spalování.

 • Chemické fórum Ústeckého krajeInovační centrum hostilo další ročník Chemického fóra Ústeckého kraje (6.10.2022)
  Letošní ročník odborné diskusní platformy s názvem Chemické fórum Ústeckého kraje hostilo Inovační centrum v Ústí nad Labem. Konferenci, která se konala pod záštitou Ministerstva životního prostředí, Ministerstva průmyslu a obchodu i Ministerstva školství, mládeže a tělovýchovy, zahájil hejtman Ústeckého kraje Jan Schiller.

 • BRÚKBezpečnostní rada Ústeckého kraje projednala aktuální informace ke skládce CELIO, činnost složek IZS i rozpočtový výhled na rok 2023 (23.9.2022)
  Na programu jednání byly aktuální informace ke stavu skládky CELIO, hodnocení činnosti složek krajského integrovaného záchranného systému (IZS), informace k požáru v Českém Švýcarsku a plánovaná finanční podpora ze strany kraje pro rok 2023. Rozloučení a poděkování patřilo MUDr. Ilju Deylovi, řediteli Zdravotnické záchranné služby Ústeckého kraje, který odchází do penze.

 • BukÚstecký kraj má čtyři nové přírodní památky (22.9.2022)
  Úkolem Krajského úřadu Ústeckého kraje v oblasti životního prostředí je mimo jiné zajistit dostatečnou ochranu evropsky významných lokalit. V současnosti je v působnosti krajského úřadu již 73 přírodních památek, 27 přírodních rezervací a dvě smluvně chráněná území. V letošním roce byly schváleny čtyři přírodní památky, a to Hovězí skály, Najštejnské bučiny, Buky na Bouřňáku a Pekelské údolí.

 

Zobrazeno je 5 z celkem 32 záznamů na stránce:  

< předchozí stránka  1 2 3 -4- 5 6 7  další stránka >
 

Kontakt

Ústecký kraj
Velká Hradební 3118/48
400 01 Ústí nad Labem
tel.: +420 475 657 111
e-podatelna: epodatelna@kr-ustecky.cz
IČ: 70892156
DIČ: CZ70892156, je plátce DPH
Datová schránka: t9zbsva

Podrobný kontakt


Informace v patě

Nyní jste v módu "Bez grafiky". Přepnutím do grafického módu zobrazíte standardní verzi webu.

web & design , redakční systém