Orientační nabídka


Cesta: Titulní stránka > Ústecký kraj > Nabídka témat > Životní prostředí a zemědělství
 

Životní prostředí a zemědělství

 
 

Související odkazy

 

Nepřehlédněte

Zobrazeno je 5 z celkem 35 záznamů na stránce:  

< předchozí stránka  1 2 3 4 -5- 6 7  další stránka >
 
 • Chemické fórum Ústeckého krajeInovační centrum hostilo další ročník Chemického fóra Ústeckého kraje (6.10.2022)
  Letošní ročník odborné diskusní platformy s názvem Chemické fórum Ústeckého kraje hostilo Inovační centrum v Ústí nad Labem. Konferenci, která se konala pod záštitou Ministerstva životního prostředí, Ministerstva průmyslu a obchodu i Ministerstva školství, mládeže a tělovýchovy, zahájil hejtman Ústeckého kraje Jan Schiller.

 • BRÚKBezpečnostní rada Ústeckého kraje projednala aktuální informace ke skládce CELIO, činnost složek IZS i rozpočtový výhled na rok 2023 (23.9.2022)
  Na programu jednání byly aktuální informace ke stavu skládky CELIO, hodnocení činnosti složek krajského integrovaného záchranného systému (IZS), informace k požáru v Českém Švýcarsku a plánovaná finanční podpora ze strany kraje pro rok 2023. Rozloučení a poděkování patřilo MUDr. Ilju Deylovi, řediteli Zdravotnické záchranné služby Ústeckého kraje, který odchází do penze.

 • BukÚstecký kraj má čtyři nové přírodní památky (22.9.2022)
  Úkolem Krajského úřadu Ústeckého kraje v oblasti životního prostředí je mimo jiné zajistit dostatečnou ochranu evropsky významných lokalit. V současnosti je v působnosti krajského úřadu již 73 přírodních památek, 27 přírodních rezervací a dvě smluvně chráněná území. V letošním roce byly schváleny čtyři přírodní památky, a to Hovězí skály, Najštejnské bučiny, Buky na Bouřňáku a Pekelské údolí.

 • Zahrada ČechLitoměřice hostí 46. ročník veletrhu Zahrada Čech (12.9.2022)
  Na výstaviště Zahrada Čech míří v těchto dnech tisíce návštěvníků. Květiny, stromky, keře, cibuloviny, trvalky, pokojové i venkovní rostliny, ovoce i zelenina, sazenice, zahradní nářadí a mnoho dalšího najdete v nabídce tří stovek vystavovatelů podzimního veletrhu Zahrada Čech. Během prvních dvou dnů dorazilo více než 23 tisíc návštěvníků.

 • Krajské dožínky v Peruci 2022Vydařené XIV. krajské dožínky v Peruci na Lounsku zahájil hejtman Schiller (10.9.2022)
  Tradiční akce v rámci programu Rodinného stříbra Ústeckého kraje se konala v Peruci na Lounsku za krásného počasí. Přehlídka umu českých zemědělců, výstava zemědělské techniky, řemesel a regionálních výrobků z Ústeckého kraje proběhla pod osobní záštitou hejtmana Jana Schillera.

 

Zobrazeno je 5 z celkem 35 záznamů na stránce:  

< předchozí stránka  1 2 3 4 -5- 6 7  další stránka >
 

Kontakt

Ústecký kraj
Velká Hradební 3118/48
400 01 Ústí nad Labem
tel.: +420 475 657 111
e-podatelna: epodatelna@kr-ustecky.cz
IČ: 70892156
DIČ: CZ70892156, je plátce DPH
Datová schránka: t9zbsva

Podrobný kontakt


Informace v patě

Nyní jste v módu "Bez grafiky". Přepnutím do grafického módu zobrazíte standardní verzi webu.

web & design , redakční systém