Orientační nabídka


 

Rozvoj kraje a cestovní ruch

 

 

Související odkazy

 

Nepřehlédněte

Zobrazeno je 5 z celkem 211 záznamů na stránce:  

< předchozí stránka  1 2 -3- 4 5 6 7 ... 43  další stránka >
 
 • BardotkaÚstecký kraj zahájil zimní turistickou sezonu v Krušných horách na nádraží v Telnici příjezdem legendární lokomotivy „Bardotka“ (20.11.2023)
  Na nádraží v Telnici se minulý týden sešly stovky nadšených návštěvníků. Většinu z nich tam v den státního svátku přivezly čtyři speciální vlaky s kapacitními čtyřnápravovými osobními vozy řady Btx, které táhla legendární lokomotiva Bardotka, zvaná též Barča nebo Zámrača. Akce v Telnici sloužila mimo jiné na podporu Kozí dráhy, na které kraj objednává Podkrušnohorský motoráček, a zároveň tím byla zahájena zimní turistická sezóna v Krušných horách.

 • 01Hotely a agentury zaměřené na služby MICE v Ústeckém kraji na druhém workshopu (14.11.2023)
  Ústí Region Convention Bureau přichystalo společně s agenturou CzechTourism druhé výroční setkání pro všechny poskytovatele služeb v oblasti MICE. Jde o hotely, agentury a místa nabízející služby pro pořádání firemních akcí, konferencí, kongresů, teambuildingů a zážitkových aktivit. Na letošním setkání do Clarion Congress Hotelu v Ústí nad Labem dorazilo přes dvacet subjektů.

 • 01Ústecký kraj dlouhodobě podporuje kvalitní dopravu v Českém Švýcarsku (13.11.2023)
  Ústecký kraj v průběhu posledních let významně přispěl ke zkvalitnění veřejné dopravy v destinaci České Švýcarsko, a to v úzké spolupráci s obecně prospěšnou společností České Švýcarsko a za podpory Správy NP České Švýcarsko. Veřejná doprava se v průběhu let v tomto turisticky velmi navštěvovaném regionu výrazně zlepšila. Tím se přispělo k rozvoji udržitelného cestovního ruchu i v nejcennějších částech Českého Švýcarska včetně samotného národního parku.

 • maskot herSportování i kempování, slavní ambasadoři a vítání hrdinů. Takový bude Olympijský festival u jezera Most (9.11.2023)
  Už teď se můžete začít těšit na léto 2024! Přes padesát sportů, největší fanzóna i vítání českých reprezentantů. Olympijský festival u jezera Most, který bude probíhat ve stejném termínu jako hry v Paříži, slibuje od 26. července do 11. srpna 2024 parádní zábavu. Co všechno pro vás bude přichystáno, představil Český olympijský výbor na včerejší tiskové konferenci. Ústecký kraj na této propagační akci zastupovala radní pro oblast školství, mládeže a sportu Jindra Zalabáková.

 • Koheze 01Kraje se připravují na programové období 2028+, Ústecký kraj hostil první jednání (3.11.2023)
  Krajské samosprávy se připravují na fázi, kdy se začne intenzivně jednat o podobě budoucího programového období.

 

Zobrazeno je 5 z celkem 211 záznamů na stránce:  

< předchozí stránka  1 2 -3- 4 5 6 7 ... 43  další stránka >
 

Kontakt

Ústecký kraj
Velká Hradební 3118/48
400 01 Ústí nad Labem
tel.: +420 475 657 111
e-podatelna: epodatelna@kr-ustecky.cz
IČ: 70892156
DIČ: CZ70892156, je plátce DPH
Datová schránka: t9zbsva

Podrobný kontakt


Informace v patě

Nyní jste v módu "Bez grafiky". Přepnutím do grafického módu zobrazíte standardní verzi webu.

web & design , redakční systém