Orientační nabídka


 

Zdravotnictví

Nepřehlédněte

Zobrazeno je 5 z celkem 120 záznamů na stránce:  

< předchozí stránka  1 2 -3- 4 5 6 7 ... 24  další stránka >
 
 • 1Záchranáři z Rumburku převzali nově rozšířenou část své výjezdové základny (17.1.2024)
  V srpnu roku 2023 dokončil Ústecký kraj realizaci investiční akce „Přístavba objektu výjezdové základny Rumburk“. Radní pro oblast majetku a investic Tomáš Rieger, radní pro oblast zdravotnictví Radim Laibl, předseda výboru kraje pro zdravotnictví Milan Rychtařík a radní pro oblast finanční Jan Růžička dnes budovu slavnostně předali záchranářům.

 • Zleva Prokop Seif a Prokop VoleníkCo vás čeká před plánovanou operací se dozvíte v Prokopni to (10.1.2024)
  Chystáte se na plánovanou operaci a chcete vědět, co vás před ní čeká? Co je předoperační vyšetření a co obsahuje? Ve 23. dílu Prokopni to pozval Prokop lékař do mostecké nemocnice Prokopa záchranáře, aby spolu ukázali, co pacient absolvuje před tím, než se dostane na operační stůl.

 • Zleva Prokop Voleník a Prokop SeifProkopové přejí hezké Vánoce a šťastný nový rok (18.12.2023)
  Ve svátečním 22. díle pořadu Prokopni to jeho protagonisté přejí divákům vše, co se před vánočními svátky a v závěru roku přeje. S úsměvem a humorem se v tomto netypickém díle Prokopové vrhají do děkování a lehkého bilancování. Vždyť společně s týmem, který videa s nimi připravuje, si při natáčení nejen užili hodně radosti, ale i setkání se spoustou zajímavých lidí. Pokud se vám Prokopni to líbí a jakkoli pomohlo, těšte se na další díly v roce 2024.

 • Sanitky ZZS ÚKNové a moderně vybavené sanitky zjednoduší práci záchranářům (13.12.2023)
  Dalšími jedenácti vozidly pro zabezpečení přednemocniční neodkladné péče se může pyšnit Zdravotnická záchranná služba Ústeckého kraje. Sanitní vozy byly představeny také radnímu pro zdravotnictví Radimu Laiblovi.

 • 1Krajská zdravotní zahájila druhou etapu dostavby děčínské nemocnice u základního kamene Pavilonu matka a dítě (8.12.2023)
  Poklepem na základní kámen nového Pavilonu matka a dítě zahájila 8. prosince 2023 Krajská zdravotní (KZ) druhou etapu dostavby areálu Nemocnice Děčín. Symbolický slavnostní akt se uskutečnil mezi pavilonem interních oborů a právě dostavovaným novým pavilonem pro Emergency, operační sály, centrální sterilizaci a jednotky intenzivní péče. Zúčastnili se ho za KZ předseda představenstva Ondřej Štěrba, generální ředitel Petr Malý a ředitel Nemocnice Děčín Michal Hanauer. Ústecký kraj reprezentovali hejtman Jan Schiller a radní pro oblast zdravotnictví Radim Laibl. Přítomni byli i primátor statutárního města Děčín Jiří Anděl a zástupci zhotovitele – společností VW Wachal a Metrostav DIZ.

 

Zobrazeno je 5 z celkem 120 záznamů na stránce:  

< předchozí stránka  1 2 -3- 4 5 6 7 ... 24  další stránka >
 

Kontakt

Ústecký kraj
Velká Hradební 3118/48
400 01 Ústí nad Labem
tel.: +420 475 657 111
e-podatelna: epodatelna@kr-ustecky.cz
IČ: 70892156
DIČ: CZ70892156, je plátce DPH
Datová schránka: t9zbsva

Podrobný kontakt


Informace v patě

Nyní jste v módu "Bez grafiky". Přepnutím do grafického módu zobrazíte standardní verzi webu.

web & design , redakční systém