Orientační nabídka


 

Zdravotnictví

Nepřehlédněte

Zobrazeno je 5 z celkem 120 záznamů na stránce:  

< předchozí stránka  1 2 3 4 -5- 6 7 8 9 ... 24  další stránka >
 
 • Prokop Seif (vlevo) a Prokop VoleníkBlbá nálada není deprese, vysvětluje psycholog v osmnáctém díle pořadu Prokopni to (26.10.2023)
  „Co je vlastně deprese?“ ptají se Prokopové v osmnáctém díle osvětového videopodcastu Krajské zdravotní, a.s., a Zdravotnické záchranné služby Ústeckého kraje. Odpovědi na zvídavé dotazy jim tentokrát poskytl Mgr. PhDr. Otakar Fleischmann, Ph.D., kterého si hlavní protagonisté Prokopni to pozvali jako hosta do aktuálního dílu svého pořadu. Uznávaný psycholog divákům vysvětlí rozdíl mezi depresí a chmurnou náladou, poradí jak takovým náladám předcházet a jak lidem s depresí pomoci.

 • Stavební práce KZStavební práce na nových nemocničních pavilonech zkontroloval hejtman v Chomutově, Ústí a Děčíně (23.10.2023)
  S postupem prací v nemocnicích v Chomutově, Ústí nad Labem a Děčíně se seznámil hejtman Ústeckého kraje Jan Schiller spolu s radním pro finanční oblast Janem Růžičkou a dalšími zástupci Ústeckého kraje. Po nemocnicích je provázel předseda představenstva Krajské zdravotní, a. s. Ondřej Štěrba a generální ředitel společnosti Petr Malý.

 • 01Studenti medicíny ze Slovenska získají praxi v nemocnicích Krajské zdravotní (18.10.2023)
  Ústecký kraj, Krajská zdravotní, a. s., a slovenská Univerzita Pavla Jozefa Šafárika v Košicích (UPJŠ) uzavřely memorandum o spolupráci. Zajistit má rozvoj mezinárodní dlouhodobé spolupráce v oblasti vysokoškolského vzdělávání budoucích lékařů a dalšího zdravotnického personálu a vědeckého výzkumu v oblasti medicíny, zejména v Ústeckém kraji.

 • 1Barča se dostane i na místa, kam sanitka nemůže. Loni letěla zhruba k 630 zásahům (9.10.2023)
  Proč se vrtulníku ústecké letecké záchranky říká Barča? Nejen to zjistí diváci v 17. díle pořadu Prokopni to. Prokop lékař a Prokop záchranář se svého hosta, kterým byl vedoucí lékař Letecké záchranné služby Ústí nad Labem MUDr. Jan Bilík, ptali také na to, jak letecká záchranná služba funguje, jak daleko vrtulník létá, kolik lidí tvoří posádku nebo třeba na případy, ve kterých vrtulník vzlétnout nemůže.

 • Prokop Voleník (vlevo) a Prokop SeifLékařů a záchranářů se nemusíte bát. Rozhodně jim ale nezkoušejte lhát (25.9.2023)
  V jakých případech volat na linku 155? Je možné volat záchrannou službu s prosbou o radu? Pomohou zdravotníci na urgentním příjmu pacientům převezeným záchrankou rychleji? Odpovědi na tyto a další otázky najdou diváci v šestnáctém díle pořadu Prokopni to.

 

Zobrazeno je 5 z celkem 120 záznamů na stránce:  

< předchozí stránka  1 2 3 4 -5- 6 7 8 9 ... 24  další stránka >
 

Kontakt

Ústecký kraj
Velká Hradební 3118/48
400 01 Ústí nad Labem
tel.: +420 475 657 111
e-podatelna: epodatelna@kr-ustecky.cz
IČ: 70892156
DIČ: CZ70892156, je plátce DPH
Datová schránka: t9zbsva

Podrobný kontakt


Informace v patě

Nyní jste v módu "Bez grafiky". Přepnutím do grafického módu zobrazíte standardní verzi webu.

web & design , redakční systém