Orientační nabídka


 

Zdravotnictví

Nepřehlédněte

Zobrazeno je 5 z celkem 118 záznamů na stránce:  

< předchozí stránka  1 -2- 3 4 5 6 ... 24  další stránka >
 
 • 14Od nachlazení dítěte po vysoké horečky a jak na ně, uvidíte v Prokopni to (20.2.2024)
  Období respiračních infektů, které se nejvíce šíří v dětských kolektivech, je stále s námi. Zároveň běží v okresech jarní prázdniny přinášející zvýšené riziko úrazů. Proto s řadou užitečných rad rodičům přicházíme ve 26. dílu Prokopni to. Jeho hostem je přednosta Dětské kliniky v Masarykově nemocnici v Ústí nad Labem MUDr. Jaroslav Škvor, CSc. Co ještě můžete léčit u dítěte doma, kdy už zajít k pediatrovi a kdy neváhat volat záchranku? Dozvíte se s protagonisty našeho pořadu právě teď.

 • Zleva Prokop Voleník, Jana Táborská, Prokop SeifKde pacienti po amputaci získávají jistotu do dalšího života, uvidíte v Prokopni to (6.2.2024)
  Jak dlouho trvá po amputaci dolní končetiny návrat do běžného života? Jak probíhá nácvik chůze s protézou? A jak tu přistupují k podiatrické léčbě u diabetiků? Protagonisté pořadu Prokopni to navštívili v 25. dílu největší lůžkové protetické oddělení v České republice. Najdete je v ústecké Masarykově nemocnici. Od primářky MUDr. Jany Táborské se dozvěděli spoustu zajímavých informací. Tak se podívejte!

 • 1Kde pomáhají s hojením chronických ran, vám ukážeme v Prokopni to (22.1.2024)
  Léčbě chronických ran se dlouhodobě věnují na oddělení následné péče a rehabilitace mostecké nemocnice, které najdete v areálu v Zahražanech. Centrum hojení ran, které tu proto před časem vzniklo, vede primář oddělení MUDr. Tomáš Zelenka. Právě sem Prokop lékař a Prokop záchranář ve 24. dílu pořadu Prokopni to vyrazili.

 • 1Záchranáři z Rumburku převzali nově rozšířenou část své výjezdové základny (17.1.2024)
  V srpnu roku 2023 dokončil Ústecký kraj realizaci investiční akce „Přístavba objektu výjezdové základny Rumburk“. Radní pro oblast majetku a investic Tomáš Rieger, radní pro oblast zdravotnictví Radim Laibl, předseda výboru kraje pro zdravotnictví Milan Rychtařík a radní pro oblast finanční Jan Růžička dnes budovu slavnostně předali záchranářům.

 • Zleva Prokop Seif a Prokop VoleníkCo vás čeká před plánovanou operací se dozvíte v Prokopni to (10.1.2024)
  Chystáte se na plánovanou operaci a chcete vědět, co vás před ní čeká? Co je předoperační vyšetření a co obsahuje? Ve 23. dílu Prokopni to pozval Prokop lékař do mostecké nemocnice Prokopa záchranáře, aby spolu ukázali, co pacient absolvuje před tím, než se dostane na operační stůl.

 

Zobrazeno je 5 z celkem 118 záznamů na stránce:  

< předchozí stránka  1 -2- 3 4 5 6 ... 24  další stránka >
 

Kontakt

Ústecký kraj
Velká Hradební 3118/48
400 01 Ústí nad Labem
tel.: +420 475 657 111
e-podatelna: epodatelna@kr-ustecky.cz
IČ: 70892156
DIČ: CZ70892156, je plátce DPH
Datová schránka: t9zbsva

Podrobný kontakt


Informace v patě

Nyní jste v módu "Bez grafiky". Přepnutím do grafického módu zobrazíte standardní verzi webu.

web & design , redakční systém