Orientační nabídka


 

Zdravotnictví

Nepřehlédněte

Zobrazeno je 5 z celkem 113 záznamů na stránce:  

< předchozí stránka  1 2 -3- 4 5 6 7 ... 23  další stránka >
 
 • Zleva Petr Malý (generální ředitel Krajské zdravotní), Jan Schiller (hejtman Ústeckého kraje), Ondřej Štěrba (předseda představenstva Krajské zdravotní) a Radim Laibl (radní Ústeckého kraje pro oblast zdravotnictví)Krajská zdravotní se o pacienty postará i v prosinci, akutní péče bude zajištěna, plánovanou bude nutné omezit jen minimálně (24.11.2023)
  Některé nemocnice Krajské zdravotní omezí v prosinci plánovanou péči v důsledku protestní akce lékařů, která začne 1. prosince. Akutní a onkologická péče bude zajištěna ve všech nemocnicích Krajské zdravotní (KZ) v Ústí nad Labem, Děčíně, Teplicích, Mostě, Chomutově, Litoměřicích i Rumburku. Protestní akce lékařů nijak neovlivní chod nemocnic v Děčíně, Teplicích a Rumburku, naopak nejvážnější je situace v Mostě a v Chomutově. Krajská zdravotní pacientům s plánovanými výkony nabídne odložení zákroku, v některých případech ale také možnost operace v jiné nemocnici Krajské zdravotní.

 • Zleva Prokop Seif, Eva Herkommerová, Prokop VoleníkV dvacátém díle Prokopni to sledují diváci cestu krevního vzorku (21.11.2023)
  Co se děje s krevním vzorkem po jeho odebrání? Jak dlouho trvá vyhodnocení takového vzorku? Co vše jsou schopni v nemocniční laboratoři zjistit? A proč je nejlepší chodit na odběry do odběrové místnosti přímo v nemocnici? Nejen na tyto otázky odpoví divákům dvacátého dílu Prokopni to vedoucí Oddělení laboratorního komplementu Nemocnice Most Ing. Eva Herkommerová, Ph.D., MBA.

 • Nový děkan FZS UJEPFakulta zdravotnických studií UJEP má nového děkana (9.11.2023)
  Na akademické půdě Univerzity Jana Evangelisty Purkyně v Ústí nad Labem se uskutečnila slavnostní inaugurace nového děkana Fakulty zdravotnických studií UJEP Michala Vostrého. Tohoto aktu se v aule FZS kromě mnoho čestných hostů zúčastnil také hejtman Ústeckého kraje Jan Schiller.

 • Prokop Seif (vlevo) a Prokop VoleníkBlbá nálada není deprese, vysvětluje psycholog v osmnáctém díle pořadu Prokopni to (26.10.2023)
  „Co je vlastně deprese?“ ptají se Prokopové v osmnáctém díle osvětového videopodcastu Krajské zdravotní, a.s., a Zdravotnické záchranné služby Ústeckého kraje. Odpovědi na zvídavé dotazy jim tentokrát poskytl Mgr. PhDr. Otakar Fleischmann, Ph.D., kterého si hlavní protagonisté Prokopni to pozvali jako hosta do aktuálního dílu svého pořadu. Uznávaný psycholog divákům vysvětlí rozdíl mezi depresí a chmurnou náladou, poradí jak takovým náladám předcházet a jak lidem s depresí pomoci.

 • Stavební práce KZStavební práce na nových nemocničních pavilonech zkontroloval hejtman v Chomutově, Ústí a Děčíně (23.10.2023)
  S postupem prací v nemocnicích v Chomutově, Ústí nad Labem a Děčíně se seznámil hejtman Ústeckého kraje Jan Schiller spolu s radním pro finanční oblast Janem Růžičkou a dalšími zástupci Ústeckého kraje. Po nemocnicích je provázel předseda představenstva Krajské zdravotní, a. s. Ondřej Štěrba a generální ředitel společnosti Petr Malý.

 

Zobrazeno je 5 z celkem 113 záznamů na stránce:  

< předchozí stránka  1 2 -3- 4 5 6 7 ... 23  další stránka >
 

Kontakt

Ústecký kraj
Velká Hradební 3118/48
400 01 Ústí nad Labem
tel.: +420 475 657 111
e-podatelna: epodatelna@kr-ustecky.cz
IČ: 70892156
DIČ: CZ70892156, je plátce DPH
Datová schránka: t9zbsva

Podrobný kontakt


Informace v patě

Nyní jste v módu "Bez grafiky". Přepnutím do grafického módu zobrazíte standardní verzi webu.

web & design , redakční systém