Orientační nabídka


Sociální sítě

Cesta: Titulní stránka > Ústecký kraj > Nabídka témat > Veřejné zakázky, majetek a dražby
 

Veřejné zakázky, majetek a dražby


Související odkazy

 

Nepřehlédněte

Zobrazeno je 5 z celkem 20 záznamů na stránce:  

< předchozí stránka  1 2 -3- 4  další stránka >
 
 • Nově zrekonstruovaný silniční most ve Rtyni nad BílinouVe Rtyni nad Bílinou byl otevřen nově zrekonstruovaný silniční most. Ulehčí tamější dopravě (29.7.2022)
  Od čtvrtka 28. července 2022 mohou po necelém roce motoristé, cyklisté, chodci a zejména obyvatelé Rtyně nad Bílinou opětovně využívat nově zrekonstruovaný silniční most spojující oba břehy řeky Bíliny. Pásku za Ústecký kraj slavnostně přestřihl krajský radní pro oblast majetku a investic Tomáš Rieger společně s krajskou radní Jindrou Zalabákovou.

 • Rekonstrukce mostu přes železnici v Kadani - Prunéřově byla slavnostně ukončenaRekonstrukce silničního mostu přes železnici v Kadani – Prunéřově byla dnes slavnostně ukončena (30.6.2022)
  Slavnostním přestřižením pásky byla dnes ukončena rekonstrukce mostu přes železnici na silnici III/1981 v Kadani – Prunéřově. Starý čtyřpolový most byl nahrazen mostem novým, odpovídajícím současným normám a parametrům. Za Ústecký kraj byli na slavnostním aktu přítomni Jiří Kulhánek, náměstek hejtmana a starosta města Kadaň, Tomáš Rieger, krajský radní pro oblast majetku a investic, a Jan Růžička, krajský radní pro oblast finanční. Most bude pro veřejnost uveden do provozu od pátku 1. července 2022.

 • bNávrh Transformačního centra Ústeckého kraje vzejde z architektonické soutěže (14.6.2022)
  Ústecký kraj plánuje v rámci strategických transformačních projektů vybudovat Transformační centrum Ústeckého kraje, které bude zastřešovat několik typů služeb. Centrum vznikne přestavbou bývalé střední školy v ulici Stará 100 v Ústí nad Labem a na jeho návrh připravuje kraj architektonickou soutěž. Součástí její přípravy byl i veřejný seminář, na kterém kraj představil své plány a vize.

 • bÚstecký kraj dražil letos podruhé svůj zbytný majetek (26.5.2022)
  Na Krajském úřadě Ústeckého kraje proběhly, letos již druhé, dražby zbytného krajského majetku. Oproti minulým dražbám, které se konaly elektronicky, proběhly dražby tentokrát za fyzické přítomnosti účastníků. Vydražit se podařilo objekt garáže s pozemky v Ústí nad Labem – Bukově.

 • Dražby zbytného majetku Ústeckého krajeÚstecký kraj bude opět dražit zbytný majetek (29.4.2022)
  Ve čtvrtek 26. května 2022 se na Krajském úřadě Ústeckého kraje uskuteční další veřejné dražby zbytného majetku Ústeckého kraje. Mezi nabízenými nemovitostmi jsou areály bývalých hraničních přechodů, budova garáží či pozemky na Chomutovsku.

 

Zobrazeno je 5 z celkem 20 záznamů na stránce:  

< předchozí stránka  1 2 -3- 4  další stránka >
 

Kontakt

Ústecký kraj
Velká Hradební 3118/48
400 01 Ústí nad Labem
tel.: +420 475 657 111
e-podatelna: epodatelna@kr-ustecky.cz
IČ: 70892156
DIČ: CZ70892156, je plátce DPH
Datová schránka: t9zbsva

Podrobný kontakt


Informace v patě

Nyní jste v módu "Bez grafiky". Přepnutím do grafického módu zobrazíte standardní verzi webu.

web & design , redakční systém