Orientační nabídka


 

Sociální péče a Pakt zaměstnanosti

 
SPRSS
 

Související odkazy

 

Nepřehlédněte

Zobrazeno je 5 z celkem 133 záznamů na stránce:  

< předchozí stránka  1 ... 3 4 5 6 -7- 8 9 10 11 ... 27  další stránka >
 
 • DOZP Česká KameniceOslava 70. výročí založení DOZP Česká Kamenice (19.6.2023)
  V areálu Domova pro osoby se zdravotním postižením Česká Kamenice se konala zahradní slavnost spojená s oslavou 70 let od založení této organizace. V úvodu přivítala ředitelka domova Dagmar Vaňková klienty domova, jejich opatrovníky, rodinné příslušníky, bývalé i stávající zaměstnance a další hosty. Přítomné seznámila s historií domova.

 • Doubravka SuchéNa Teplicku funguje komunitní domov pro osoby s poruchami autistického spektra (14.6.2023)
  V obci Suché na Teplicku byla slavnostně otevřena „Doubravka - komunitní domov Suché“. Moderní a bezbariérové pobytové zařízení poskytuje zázemí osobám s poruchami autistického spektra (PAS) i jejich rodinám. Unikátní projekt spojuje sociální péči, důraz na aktivizaci klientů a obohacení komunitního života.

 • Slavnostní otevření poradny v ICUKChcete začít se sociálním podnikáním? Na ICUKu vám poradí (14.6.2023)
  Tento týden se v prostorách Inovačního centra Ústeckého kraje slavnostně otevřelo poradenské místo „SPoint – Brána do světa sociálního podnikání“. Jedná se o druhé poradenské a konzultační centrum pro sociální podnikání v České republice. První vzniklo jen pro Prahu a Středočeský kraj.

 • Maskot akce s dětmiNábřeží Labe v Ústí nad Labem rozjásal Den rodiny (6.6.2023)
  Odpoledne plné soutěžení, tvoření, zábavy, tanečních vystoupení či zdravého grilování, to byl 4. ročník Dnu rodiny. Již tradiční akce pro celou rodinu se konala minulý týden před KOLOcafé na Střekovském nábřeží v Ústí nad Labem. Akci pořádala Koordinační skupina péče o rodinnou politiku města Ústí nad Labem zastoupená 15 neziskovými organizacemi, které se věnují službám pro rodiny. Zástupci neziskovek nejen připravily celý program události, ale propagovaly zde i svou činnost.

 • Návštěva Pečovatelské služby Ústí nad LabemPečovatelskou službu Ústí nad Labem navštívili zástupci kraje a města (1.6.2023)
  Ředitelka Pečovatelské služby Ústí nad Labem Ditta Hromádková představila náměstkovi hejtmana Ústeckého kraje Jiřímu Kulhánkovi a vedoucí krajského odboru sociálních věcí Petře Lafkové činnost této příspěvkové organizace. Setkání se účastnili i náměstci primátora Statutárního města Ústí nad Labem Tomáš Vlach a Bohumil Ježek. Hosté společně probírali plán rozvoje služeb organizace do budoucna.

 

Zobrazeno je 5 z celkem 133 záznamů na stránce:  

< předchozí stránka  1 ... 3 4 5 6 -7- 8 9 10 11 ... 27  další stránka >
 

Kontakt

Ústecký kraj
Velká Hradební 3118/48
400 01 Ústí nad Labem
tel.: +420 475 657 111
e-podatelna: epodatelna@kr-ustecky.cz
IČ: 70892156
DIČ: CZ70892156, je plátce DPH
Datová schránka: t9zbsva

Podrobný kontakt


Informace v patě

Nyní jste v módu "Bez grafiky". Přepnutím do grafického módu zobrazíte standardní verzi webu.

web & design , redakční systém