Logo Ústeckého krajeÚstecký kraj (odkaz na titulní stránku) 

Ústecký kraj - Oficiální web


International

Vyhledávání

 


Cesta: Titulní stránka > Média

 

Vítězem soutěže EY Podnikatel roku 2019 Ústeckého kraje se stal Vlastimil Sedláček

 
Sedláček
Společnost Ernst and Young za podpory hejtmana Ústeckého kraje vyhlásila dne 20. února 2020 na krajském úřadě vítěze soutěže EY Podnikatel roku 2019 Ústeckého kraje. Stal se jím Vlastimil Sedláček, majitel a předseda představenstva společnosti SEKO Aerospace, a.s.
Tisková zpráva ze dne 21. 2. 2020
 

 
 

Letošnímu vítězi Vlastimilu Sedláčkovi, jehož firma patří k nejvýznamnějším světovým výrobcům součástek pro letecké motory a parní turbíny, předal ocenění radní pro oblast sociálních věcí, bezpečnosti a sociálně vyloučených lokalit a předseda komise pro Smart Region Ústecký kraj Miroslav Andrt s porotcem soutěže Michalem Půrem a marketingovou ředitelkou soutěže Helenou Sladkovskou.

„Velice děkuji za důvěru, ocenění si velmi vážím. Jsem velice rád, že za 27 let jsme vybudovali mezinárodní rodinnou firmu, založenou na high-tech výrobcích, která má pobočky od Brazílie k Indii. Dnes téměř v každém dopravním letadle naleznete naše díly a stejně tak v každé energetické turbíně po celém světě,“ sdělil své první dojmy Vlastimil Sedláček. Pokud by vyhrál celostátní kolo soutěže, zúčastnil by se celosvětového finále, které se uskuteční v červnu 2020 v Monte Carlu.

„Věřím, že úspěšní podnikatelé přispívají k ekonomickému růstu každého regionu. Ústecký kraj patří mezi ty, které se mohou pyšnit kvalitními firmami vybudovanými velmi schopnými lidmi. Uvědomuji si, že v začátcích podnikání mohou nastat neočekávané komplikace související mimo jiné s nedostatkem financí, Ústecký kraj se proto snaží začínající podnikatele podporovat a také motivovat pomocí dotací. Jsem rád, že za své úsilí mohou být oceněni titulem EY Podnikatel roku Ústeckého kraje,“ uvedl Oldřich Bubeníček, hejtman Ústeckého kraje.

1
Miroslav Andrt (vpravo) předává cenu vítězi soutěže Vlastimilu Sedláčkovi

2
Vlastimilu Sedláčkovi gratuloval také Michal Půr (vlevo).

 
 

 
Zodpovídá: Mgr. Hana Šťástková
Vytvořeno / změněno: 21.2.2020 / 21.2.2020

 

Zobrazit vyhledávací formulář »


 

Nyní jste v módu "Bez grafiky". Přepnutím do grafického módu zobrazíte standardní verzi webu.

web & design , redakční systém