Logo Ústeckého krajeÚstecký kraj (odkaz na titulní stránku) 

Ústecký kraj - Oficiální web


International

Vyhledávání

 


Cesta: Titulní stránka > Média > Tiskové informace

 

Vodní ragbisté z Ústí nad Labem bojovali na evropském šampionátu

 
001
A i když neskončili na medailových pozicích, poděkoval jim Ústecký kraj za vzornou reprezentaci nejen České republiky, ale i našeho regionu. Krajský zastupitel a předseda Výboru pro výchovu, vzdělávání a zaměstnanost ZÚK Oldřich Bubeníček se slavnostně s mladými sportovci sešel v prostorách krajského úřadu.
Tisková zpráva ze 14. prosince 2011
 

 
 

„Jménem Ústeckého kraje vám chci moc poděkovat za vzornou reprezentaci ve Švédsku v tomto netradičním sportu,“ řekl v úvodu setkání Oldřich Bubeníček, který má rád, když se mladí lidé aktivně věnují sportu. Jako poděkování předal všem zástupcům ústeckého týmu dárkové předměty od Ústeckého kraje. Trenéry vodních ragbistů jsou Jiří Pospíšil a Pavel Koníř.

 

Mistrovství Evropy juniorů ve vodním ragby se odehrálo od 17. do 21. listopadu ve Švédsku. Kromě zástupců starého kontinentu z Německa, Norska, Dánska, Česka a domácího Švédska se ho zúčastnili také reprezentanti Kolumbie.

01
Zástupci týmu vodních ragbistů v Ústí nad Labem (zleva): Radek Pospíšil, Michaela Pospíšilová, Jan Šmíd a trenér Jiří Pospíšil

01
Oldřich Bubeníček každému osobně poděkoval za reprezentaci Ústeckého kraje.

01

 
Zodpovídá: Mgr. Alena Tichá
Vytvořeno / změněno: 14.12.2011 / 14.12.2011

 

Zobrazit vyhledávací formulář »


 

Nyní jste v módu "Bez grafiky". Přepnutím do grafického módu zobrazíte standardní verzi webu.

web & design , redakční systém