Orientační nabídka


 

Vstříc evropským fondům a dotacím: informace z workshopu Ústeckého kraje

WS starostové mini
Ve spolupráci odboru regionálního rozvoje Krajského úřadu Ústeckého kraje a Regionální rozvojové agentury Ústeckého kraje, a. s. proběhly v nedávné době dva workshopy na téma evropských fondů a dotací v aktuálním programovém období s téměř stovkou účastníků z celého kraje.
 

 
 

První z workshopů proběhl dne 29. 11. 2022 v Městském divadle Chomutov, druhý dne 6. 12. 2022 v Inovačním centru Ústeckého kraje v Ústí nad Labem. Stěženími tématy prezentovanými zástupci Regionální rozvojové agentury Ústeckého kraje, a.s. byly finanční zdroje pro města a obce, typové projekty a možnosti jejich externího financování obecně. Na tuto část navázali zaměstnanci odboru regionálního rozvoje Krajského úřadu Ústeckého kraje, kteří prezentovali různé formy podpory regionálního rozvoje v kraji a Program spolupráce Interreg Česko – Sasko 2021-2027. Součástí workshopu byly četné diskuze formálního i neformálního charakteru, které přinesly zajímavé podněty mezi účastníky.

„Realizací těchto workshopů chceme pomoci k efektivnějšímu čerpání dotačních prostředků na území Ústeckého kraje a přispět tak k jeho lepšímu postavení v regionální politice v rámci Česka“, uvedl Michal Kučera, radní pro oblast regionálního rozvoje, zemědělství a rozvoje venkova.

Přidanou hodnotou workshopů byla rovněž možnost seznámení nově zvolených členů místních samospráv s dotačními tituly aktuálního programového období a dalšími možnostmi, kterých mohou města a obce využívat.

Níže jsou k dispozici ke stažení prezentace z workshopů ve formátu .pdf:


WS starostové - koláž

 
Zodpovídá: RNDr. Eva Poslová
Vytvořeno / změněno: 7.12.2022 / 7.12.2022
 

 

Kontakt

Ústecký kraj
Velká Hradební 3118/48
400 01 Ústí nad Labem
tel.: +420 475 657 111
e-podatelna: epodatelna@kr-ustecky.cz
IČ: 70892156
DIČ: CZ70892156, je plátce DPH
Datová schránka: t9zbsva

Podrobný kontakt


Informace v patě

Nyní jste v módu "Bez grafiky". Přepnutím do grafického módu zobrazíte standardní verzi webu.

web & design , redakční systém

 

Tento web využívá cookies. Některé z nich mohou sloužit pro analytické účely.

O cookies