Orientační nabídka


 

Vydařené oslavy Dne dětí na mosteckém hipodromu

11
V úterý 8. června se za podpory Ústeckého kraje na mosteckém hipodromu uskutečnily oslavy Dne dětí. Za Ústecký kraj přišel děti pozdravit krajský zastupitel Oldřich Bubeníček, předseda výboru Zastupitelstva Ústeckého kraje pro výchovu, vzdělávání a zaměstnanost.
 

 
 

Tisková zpráva z 8. 6. 2010

 

V úterý 8. června se za podpory Ústeckého kraje na mosteckém hipodromu uskutečnily oslavy Dne dětí. Za Ústecký kraj přišel děti pozdravit krajský zastupitel Oldřich Bubeníček, předseda výboru Zastupitelstva Ústeckého kraje pro výchovu, vzdělávání a zaměstnanost.

 Od 8 do 13 hodin proudily školní třídy na hipodrom, kde byly pro děti připraveny soutěže, atrakce a další program. Ústecký kraj měl pro děti přichystanou jednu soutěžní disciplínu za sladkou odměnu a také kviz o ceny s otázkami týkajícími se našeho kraje. Osm soutěžních disciplín organizoval hipodrom, hasičský záchranný sbor předvedl dětem svoji techniku. Bylo připraveno občerstvení i diskotéka moderovaná Vlastou Vébrem.

 Oldřich Bubeníček se setkal s ředitelem hipodromu Miroslavem Suchým a poté si prohlédl areál. Přišel pak pozdravit účastníky dětského dne a vylosoval vítěze krajského kvizu. Dětský den příjemně doprovodilo pěkné počasí. Na oslavě se vystřídalo na 2 000 dětí.

1
Losování výherců úspěšného absolvování kvizu o Ústeckém kraji. Uprostřed Oldřich Bubeníček.

2

3

4

5

 
Zodpovídá: RNDr. Zdeněk Rytíř
Vytvořeno / změněno: 8.6.2010 / 8.6.2010
 

 

Kontakt

Ústecký kraj
Velká Hradební 3118/48
400 02 Ústí nad Labem
tel.: +420 475 657 111
e-podatelna: epodatelna@kr-ustecky.cz
IČ: 70892156
DIČ: CZ70892156, je plátce DPH
Datová schránka: t9zbsva

Podrobný kontakt


Informace v patě

Nyní jste v módu "Bez grafiky". Přepnutím do grafického módu zobrazíte standardní verzi webu.

web & design , redakční systém