Logo Ústeckého krajeÚstecký kraj (odkaz na titulní stránku) 

Ústecký kraj - Oficiální web


International

Vyhledávání

 


Cesta: Titulní stránka > Média

 

Vyhlášení a předání ceny Spokojený zákazník Ústeckého kraje

 
sz
Dne 20. října 2017 byly vyhlášeny výsledky soutěže a jedenácti podnikatelům bylo předáno ocenění Spokojený zákazník Ústeckého kraje 2017. Ocenění firmy převzaly z rukou hejtmana Ústeckého kraje pana Oldřicha Bubeníčka, který anketě udělil záštitu a kraj akci finančně podpořil. Cena se uděluje pouze v pěti krajích, na Ústecku má dlouholetou tradici a je pro živnostníky prestižním oceněním.
 

 
 

„Vážím si práce malých podnikatelů, živnostníků a řemeslníků, kteří svému oboru a cechu dělají čest a jejich zákazníci, spotřebitelé, to dokáží ocenit. Děkuji tedy oceněným za jejich výsledky a přeji jim, aby je úspěchy v podnikání provázely i v dalších letech a jejich klientela se rozrůstala,“ řekl při předávání cen hejtman Oldřich Bubeníček.

Oceněním Spokojený zákazník Sdružení českých spotřebitelů (SČS) vyjadřuje, že podnikatel, který jej získal, poskytuje služby v oboru svého podnikání kvalitněji, než běžně očekává spotřebitele. Toto ocenění se uděluje na dva roky a jeho cílem je ukázat v různých oborech pozitivní přístup podnikatelů na místní úrovni.

Cena Spokojený zákazník byla letos v Ústeckém kraji předána již posedmnácté  a finančně ji podpořil i Ústecký kraj samotný.

„Jsme velmi rádi, že do hodnocení a práce odborných komisí se zapojují nejen spotřebitelé, ale právě i zástupci místních a podnikatelských samospráv,“ řekl místopředseda Správní rady SČS Libor Novák.

Odborná komise pro ochranu spotřebitele byla v Ústeckém kraji ustavena v roce 2001 a jejím předsedou je v současnosti Radek Černý, předseda Komise pro zemědělství a venkov Rady Ústeckého kraje. 

Odborná komise pro ochranu spotřebitele Ústeckého kraje rovněž určila seznam podnikatelských subjektů, kterým bylo ocenění SČS v letošním roce uděleno. Bližší informace o metodice udělování ceny, o kategoriích, v nichž je vyhlašována, a také další bližší informace k ceně jsou uvedeny na odkazu http://www.konzument.cz/spotrebitel-v-kraji.php .

SČS si klade za cíl hájit oprávněné zájmy a práva spotřebitelů na vnitřním trhu EU a ČR, přičemž zdůrazňuje preventivní stránku ochrany zájmů spotřebitelů. Jen poučený spotřebitel se dokáže účinně hájit. SČS působí v řadě oblastí, pokrývají odbornosti ve vztahu k bezpečnosti a kvalitě výrobků, standardizaci a finančních služeb.

sz

sz
Zleva hejtman Oldřich Bubeníček, Radek Černý a Libor Novák, předseda SČS

sz
Ocenění převzal za školní jídelnu teplické hotelové školy "U Kantora" ředitel školy Jiří Nekuda

sz
Ocenění převzali i zástupci firmy, která se zabývá návrhy a realizací zahrad, jezírek a závlahových systémů

hh
Oceněna byla společnost zabývající se kominictvím

sdr
Hejtman Oldřich Bubeníček (vlevo) a Radek Černý, předseda Komise pro zemědělství a venkov Rady Ústeckého kraje


 

 

 

 

 

 
Zodpovídá: RNDr. Zdeněk Rytíř
Vytvořeno / změněno: 20.10.2017 / 20.10.2017

 

Zobrazit vyhledávací formulář »


 

Nyní jste v módu "Bez grafiky". Přepnutím do grafického módu zobrazíte standardní verzi webu.

web & design , redakční systém