Logo Ústeckého krajeÚstecký kraj (odkaz na titulní stránku) 

Ústecký kraj - Oficiální web


International

Vyhledávání

 


Cesta: Titulní stránka > Servis pro podnikatele

 

Vyhlášeny nové dotační výzvy

K dnešnímu datu mimo interval pro zveřejnění na webu.
 
web
Na vyhlášení nových dotačních výzev z Operačního programu Podnikání a inovace pro konkurenceschopnost (OP PIK) upozorňuje podnikatele 1. náměstek hejtmana Ústeckého kraje Stanislav Rybák. „Podnikatelé mohou získat dotace na mzdy nových pracovníků, na rekonstrukci podnikatelských nemovitostí či na účast na mezinárodních veletrzích,“ dodává k jednotlivým výzvám Stanislav Rybák.
Tisková zpráva ze dne 1. listopadu 2016
 

 
 


Texty níže uvedených výzev včetně specifických příloh a termínů naleznou zájemci v přiložených odkazech.


Výzvy OP PIK vyhlášené dne 24. října 2016:


II. výzva programu podpory Partnerství znalostního transferu (http://www.agentura-api.org/programy-podpory/partnerstvi-znalostniho-transferu/partnerstvi-znalostniho-transferu-vyzva-ii/)      


III. výzva programu podpory Spolupráce — Klastry (http://www.agentura-api.org/programy-podpory/spoluprace/spoluprace-klastry-vyzva-iii/)         


II. výzva programu podpory Marketing (http://www.agentura-api.org/programy-podpory/marketing/marketing-vyzva-ii/)           


II. výzva programu podpory Nemovitosti (http://www.agentura-api.org/programy-podpory/nemovitosti/nemovitosti-vyzva-ii/)         


II. výzva programu podpory Školicí střediska (http://www.agentura-api.org/programy-podpory/skolici-strediska/skolici-strediska-vyzva-ii/)            


II. výzva programu podpory ICT a sdílené služby — aktivita budování a modernizace datových center (http://www.agentura-api.org/programy-podpory/ict-a-sdilene-sluzby/ict-a-sdilene-sluzby-vyzva-ii-aktivita-budovani-a-modernizace-datovych-center/)


II. výzva programu podpory ICT a sdílené služby — aktivita zřizování a provoz center sdílených služeb (http://www.agentura-api.org/programy-podpory/ict-a-sdilene-sluzby/ict-a-sdilene-sluzby-vyzva-ii-aktivita-zrizovani-a-provoz-center-sdilenych-sluzeb/) 


II. výzva programu podpory ICT a sdílené služby — aktivita tvorba nových IS/ICT řešení (http://www.agentura-api.org/programy-podpory/ict-a-sdilene-sluzby/ict-a-sdilene-sluzby-vyzva-ii-aktivita-tvorba-novych-isict-reseni/)


III. výzva programu podpory ICT a sdílené služby pro začínající podniky (http://www.agentura-api.org/programy-podpory/ict-a-sdilene-sluzby/ict-a-sdilene-sluzby-vyzva-iii-pro-zacinajici-podniky/)            


Další informace o otevřených výzvách najdete na: http://www.agentura-api.org/


 
Zodpovídá: Ing. Marie Logrová
Vytvořeno / změněno: 1.11.2016 / 1.11.2016 | Zveřejnit od-do: 1.11.2016-1.12.2016

 

Zobrazit vyhledávací formulář »


 

Nyní jste v módu "Bez grafiky". Přepnutím do grafického módu zobrazíte standardní verzi webu.

web & design , redakční systém