Orientační nabídka


 

Výjezdní pracovní setkání

 

V termínu 08. 06. – 09. 06. 2023 proběhlo I. Výjezdní pracovní setkání pro manažery prevence kriminality z obcí/městských policií a dalších odborníků působící v oblasti prevence kriminality (místní protidrogový koordinátoři), který pořádal odbor sociálních věcí Krajského úřadu Ústeckého kraje za finanční spoluúčasti Ministerstva vnitra ČR (Program prevence kriminality).

Setkání se účastnil zástupce z Krajského ředitelství Policie ČR Ústeckého kraje, který předal informace k prevenci ze strany Policie ČR (např. preventivní videa – policejní rádce, brožurka Kyber rádce). Za oblast školství bylo krajskou školskou koordinátorkou prevence představeno IPREV – interaktivní platforma podpory duševního zdraví a prevence rizikového chování a KPBI – Kraje pro bezpečný internet. Zároveň informovala i připravovaném výzkumu na rizikové chování a duševní zdraví žáků a studentů v Ústeckém kraji. Dalšími aktéry setkání byly zástupci Krajského úřadu Ústeckého kraje za oblast prevence kriminality a protidrogové politiky.

Na jednání se projednávaly aktuální informace a sdílely zkušenosti z praxe. Smyslem setkání bylo získat aktuální obraz fungující prevence v kraji a navázat mezi sebou užší spolupráci.

alt
 

Odkazy


 

Kontakt

Ústecký kraj
Velká Hradební 3118/48
400 01 Ústí nad Labem
tel.: +420 475 657 111
e-podatelna: epodatelna@kr-ustecky.cz
IČ: 70892156
DIČ: CZ70892156, je plátce DPH
Datová schránka: t9zbsva

Podrobný kontakt


Informace v patě

Nyní jste v módu "Bez grafiky". Přepnutím do grafického módu zobrazíte standardní verzi webu.

web & design , redakční systém