Orientační nabídka


 

Výstava 15 let Ústeckého kraje v atriu ústecké nemocnice

K dnešnímu datu mimo interval pro zveřejnění na webu.
web
Zdařilou expozici s názvem „15 let Ústeckého kraje – 15 let práce pro Vás“ si mohou aktuálně prohlédnout návštěvníci ústecké Masarykovy nemocnice. V atriu budovy A umístil Ústecký kraj všech dvacet panelů prezentujících úspěchy jednotlivých okresů regionu za uplynulých 15 let novodobé existence krajů.
Tisková zpráva ze dne 1. července 2016
 

 
 

Spolu s nimi se představují i úspěšné projekty se zaměřením na konkrétní témata z oblasti sportu, památek a kultury, dopravy, ale také rekultivace krajiny, životního prostředí a cestovního ruchu, školství, zdravotnictví i podnikání. Za uplynulé období došlo k radikální proměně Ústeckého kraje z původně průmyslové oblasti v turisty stále více oblíbenou destinaci. Jak na vernisážích v šesti okresních městech regionu zmínili představitelé Ústeckého kraje, celá oblast se může pochlubit jak historickými místy s vazbou na českou státnost, tak nově vybudovanými sportovišti, kulturními objekty i řadou dalších moderních projektů, které vznikly díky nemalému úsilí obyvatel.

Výstava bude v srpnu k zhlédnutí v prostorách obchodního centra Forum, jako poslední okres ji pak v září přivítají Litoměřice u příležitosti podzimního veletrhu Zahrady Čech.

S tématem „Proč mám rád Ústecký kraj“ odstartovala jako součást projektu také právě probíhající fotosoutěž o hodnotné ceny. Podrobnější informace včetně pravidel najdou zájemci na webových stránkách kraje http://15letuk.kr-ustecky.cz/.

web
Výstava 15 let Ústeckého kraje v prostorách atria ústecké nemocnice

web

 

 

 
Zodpovídá: Ing. Marie Logrová
Vytvořeno / změněno: 1.7.2016 / 1.7.2016 | Zveřejnit od-do: 1.7.2016-1.8.2016
 

 

Kontakt

Ústecký kraj
Velká Hradební 3118/48
400 01 Ústí nad Labem
tel.: +420 475 657 111
e-podatelna: epodatelna@kr-ustecky.cz
IČ: 70892156
DIČ: CZ70892156, je plátce DPH
Datová schránka: t9zbsva

Podrobný kontakt


Informace v patě

Nyní jste v módu "Bez grafiky". Přepnutím do grafického módu zobrazíte standardní verzi webu.

web & design , redakční systém