Orientační nabídka


 

Výstava Vaše nejcennější foto k záchraně životů

K dnešnímu datu mimo interval pro zveřejnění na webu.
web
Netradiční aktivitu podpory prevence rakoviny prsu prezentují spolu s výzvou pro zaměstnavatele v těchto dnech ve foyeru Krajského úřadu v Ústí nad Labem. Výstavu s názvem Vaše nejcennější foto zahájil spolu s organizátory a zástupci zdravotnické skupiny EUC 1. náměstek hejtmana Stanislav Rybák, který převzal nad akcí osobní záštitu.
Tisková zpráva ze dne 4. října 2016
 

 
 

„Oceňuji snahu zapojit touto netradiční cestou do prevence rakoviny prsu také zaměstnavatele,“ řekl u příležitosti vernisáže výstavy Stanislav Rybák, který popřál všem ženám především hodně zdraví. Jak potvrdil, jednání o účasti v projektu probíhají rovněž ze strany Krajského úřadu Ústeckého kraje a vítaná je také aktivita dalších zaměstnavatelů v regionu. 

Cílem projektu neziskové organizace Firma pro zdraví a skupiny EUC, soukromé sítě zdravotnických zařízení, je realizace programu „Prevence rakoviny prsu“. Jedním z příkladů, kde úspěšně probíhá, je Česká pošta, jak na vernisáži prezentoval výkonný ředitel pro lidské zdroje firmy Ivan Feninec. Výraznou podporu v Ústeckém kraji představila skupina EUC reprezentovaná Jiřím Madarem, ředitelem  Ústecké kliniky EUC. Součástí vernisáže byly i autentické příběhy žen, které léčbou rakoviny prsu zdárně prošly a nyní se snaží předávat své zkušenosti. Jednou z nich je i Alena Aksamitová, která spolu se skupinou EUC na projektu pracuje. Zajímavý byl i příběh jedné z návštěvnic vernisáže, která právě v nejtěžších chvílích náročné léčby osobně zažila nepochopení ze strany zaměstnavatele.   

Výstava Vaše nejcennější foto bude ve 2. patře foyeru Krajského úřadu Ústeckého kraje ke zhlédnutí do 19. října.

web
Vernisáž zahájil 1. náměstek hejtmana Ústeckého kraje Stanislav Rybák

web
Spoluorganizátorem projektu "Prevence rakoviny prsu" je skupina EUC, jejíž zástupci se také zúčastnili vernisáže. Uprostřed Alena Aksamitová.

web
O možnostech mamografického screeningu Ústecké kliniky EUC hovořil její zástupce Jiří Madar. ... 

web
 ... který ochotně vysvětlil návštěvnicím vernisáže detaily

web
Exponáty zaujaly také muže

 

 

 

 

 

 
Zodpovídá: Ing. Marie Logrová
Vytvořeno / změněno: 4.10.2016 / 4.10.2016 | Zveřejnit od-do: 4.10.2016-4.11.2016
 

 

Kontakt

Ústecký kraj
Velká Hradební 3118/48
400 01 Ústí nad Labem
tel.: +420 475 657 111
e-podatelna: epodatelna@kr-ustecky.cz
IČ: 70892156
DIČ: CZ70892156, je plátce DPH
Datová schránka: t9zbsva

Podrobný kontakt


Informace v patě

Nyní jste v módu "Bez grafiky". Přepnutím do grafického módu zobrazíte standardní verzi webu.

web & design , redakční systém