Logo Ústeckého krajeÚstecký kraj (odkaz na titulní stránku) 

Ústecký kraj - Oficiální web


International

Vyhledávání

 


Cesta: Titulní stránka > aa

 

Výstava Zahrady Čech potrvá až do soboty

 
0001
Již po třiačtyřicáté se otevřely brány litoměřického výstaviště na podzimní zahradní veletrh Zahrada Čech. První den zavítalo na Zahradu Čech téměř 10 000 návštěvníků. Přihlášeno je téměř 500 vystavovatelů, kteří nabízejí tradiční sortiment, jako je zelený zahradní materiál, zahradní náčiní a technika, stavební materiály, solární systémy, kotle na pevná paliva, samozřejmě vše z rostlin a mnoho dalšího. Letošní téma výstavy je „Přijela k nám pouť“. I v letošním roce je podzimní výstava Zahrada Čech zařazena na seznam akcí Rodinného stříbra Ústeckého kraje.
Tisková zpráva ze dne 13. září 2019
 

 
 

První den byl tradičně zpestřen slavnostním zahájením výstavy na hlavním podiu. Za Zahradu Čech přivítala návštěvníky a vystavovatele obchodní, marketingová a provozní ředitelka Michaela Mokrá. Slova se následně ujali hejtman Ústeckého kraje Oldřich Bubeníček a starosta města Litoměřice Ladislav Chlupáč. Slavnostního zahájení se zúčastnili také první náměstek ministra zemědělství Pavel Sekáč, první náměstek hejtmana Ústeckého kraje Martin Klika, prezident Agrární komory České republiky Zdeněk Jandejsek a krajští radní Jitka Sachetová a Miroslav Andrt. Na závěr výstavě požehnal litoměřický biskup Jan Baxant.

Motto výstavních expozic v tomto roce zní: „Přijela k nám pouť“. Expozice plné zeleniny, ovoce i květin tak jsou doplněny o pouťové prvky, jako například dřevěný kolotoč, střelnici, labutí lodičky či kolo štěstí. Výstavu bude doprovázet bohatý a zajímavý kulturní program. Návštěvníci se mohou těšit na vystoupení Františka Nedvěda, Yvetty Blanarovičové, Josefa Zocha, Vinšovanky a mnoha dalších.

Výstava zaměřená na všechny zahrádkáře, chalupáře, kutily, zahradníky a milovníky přírody bude tradičně probíhat po dobu devíti dnů až do soboty 21. září, denně od 9 do 17 hodin.

001

002

003

004

005

006

007

008

009

10

11

13

14

15

16


 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 
Zodpovídá: Ing. Lucie Dosedělová
Vytvořeno / změněno: 13.9.2019 / 13.9.2019 | Zveřejnit od: 13.9.2019

 

Zobrazit vyhledávací formulář »


 

Nyní jste v módu "Bez grafiky". Přepnutím do grafického módu zobrazíte standardní verzi webu.

web & design , redakční systém