Logo Ústeckého krajeÚstecký kraj (odkaz na titulní stránku) 

Ústecký kraj - Oficiální web


International

Vyhledávání

 


Cesta: Titulní stránka > Média

 

Výstaviště Zahrady Čech zaplnila chovná i hospodářská zvířata

 
Výstava zvířat
Na Výstavišti Zahrady Čech v Litoměřicích se uskutečnila pod hlavičkou organizátorů Českého svazu chovatelů a Základní organizace Litoměřice-Žitenice propagačně naučná výstava „Děti a zvířata Litoměřice 2020“. Mezi návštěvníky nechyběl ani hejtman Ústeckého kraje Oldřich Bubeníček.
Tisková zpráva ze dne 10. února 2020
 

 
 

Na Výstavišti Zahrady Čech v Litoměřicích se uskutečnila pod hlavičkou organizátorů Českého svazu chovatelů a Základní organizace Litoměřice-Žitenice propagačně naučná výstava „Děti a zvířata Litoměřice 2020“. Mezi návštěvníky nechyběl ani hejtman Ústeckého kraje Oldřich Bubeníček.

Smyslem této akce bylo především seznámit děti a mládež s chovanými drobnými a hospodářskými zvířaty, informovat je o jejich chovu či způsobu pečování o ně a tím u nich vyvolat zájem o zvířata, přírodu a chovatelskou činnost.

V bohatém programu nechyběla výstava morčat s posouzením, expozice králíků, drůbeže a holubů s mezinárodní účastí. Pro ty nejmenší návštěvníky byl připraven doprovodný program, jako například ukázka dravců, práce záchranářských psů, psí agility či dogdancingu.

Další výstavou v areálu bude propagační expozice drobného zvířectva při Tržnici Zahrada Čech v termínu 8. – 12. dubna 2020.

01
Hejtman Oldřich Bubeníček (vpravo) navštívil Výstaviště Zahrady Čech v Litoměřicích, kde se konala výstava "Děti a výstava Litoměřice 2020"

02
Navštívil expozici holubů

03

 

04
Nechyběli ani králíci

 

05

 

04
Uskutečnila se také soutěž o nejlepší vejce

 

 

 

 
Zodpovídá: Bc. Vít Hnízdil
Vytvořeno / změněno: 10.2.2020 / 10.2.2020 | Zveřejnit od: 10.2.2020

 

Zobrazit vyhledávací formulář »


 

Nyní jste v módu "Bez grafiky". Přepnutím do grafického módu zobrazíte standardní verzi webu.

web & design , redakční systém