Logo Ústeckého krajeÚstecký kraj (odkaz na titulní stránku) 

Ústecký kraj - Oficiální web


International

Vyhledávání

 


Cesta: Titulní stránka > Média

 

Výuka budoucích kadeřníků probíhá v novém prostředí

 
Kadeře
Kadeřníka či holiče dnes potřebuje každý z nás. Na středních školách je o tento atraktivní obor mezi žáky velký zájem. Obor Kadeřník vyučuje v našem regionu také Střední škola technická, gastronomická a automobilní Chomutov na svém středisku v Kadani.
Tisková zpráva ze dne 2. října 2020
 

 
 

Na stále zvyšující se požadavky na vybavení cvičných pracovišť škola reagovala celkovou rekonstrukcí a modernizací učeben umístěných na pracovišti v ulici Fibichova.

Celkové náklady dosáhly výše 780 tisíc korun a na jejich úhradě se významně podílela finanční dotace města Kadaň ve výši 500 tisíc korun, která byla škole poskytnuta na zlepšení podmínek výuky učebních oborů.

Učebny byly vybaveny novým nábytkem a dalším vybavením, které kadeřníci potřebují pro kvalitní výuku. Koncem září se uskutečnilo slavnostní otevření pracoviště za přítomnosti starosty města Kadaň a krajského zastupitele Jiřího Kulhánka a dalších hostů z krajského úřadu, kteří si prohlédli nová pracoviště. „Věříme, že nové vybavení zkvalitní výuku budoucích kadeřníků a tím je lépe přípraví pro výkon krásného ale i náročného povolání,“ uvedl ředitel školy Jiří Mladý.

01
Nové prostory

02

 

 

 
Zodpovídá: Bc. Vít Hnízdil
Vytvořeno / změněno: 2.10.2020 / 2.10.2020 | Zveřejnit od: 2.10.2020

 

Zobrazit vyhledávací formulář »


 

Nyní jste v módu "Bez grafiky". Přepnutím do grafického módu zobrazíte standardní verzi webu.

web & design , redakční systém