Orientační nabídka


 

Využíváte statistiku? Zapojte se do hodnocení spokojenosti uživatelů ČSÚ!

CZSO mini
Využíváte služeb Českého statistického úřadu? Pokud ano, zapojte se do šetření a sdělte v krátké anketě, co dalšího byste jako uživatelé potřebovali, jestli vám vyhovuje podoba či formát informací.
 

 
 
Nejen v oblasti regionálního rozvoje využívá kraj průběžně ve svých agendách celou řadu dat a informací. Jedním ze zdrojů, které patří k tradičním, spolehlivým a především srovnatelným patří Český statistický úřad. Dlouhodobě jsou nejčastěji využívána data publikovaná ve veřejné databázi, regionálních analýzách, časových řadách, ročenkách i cenzu. Statistická data jsou pro kraj klíčovým podkladem především pro tvorbu regionálních strategií a politik, ke sledování vývoje ukazatelů, k vyhodnocování strategických dokumentů a také pro srovnání s jinými kraji. Na základě výsledků ze sledování dat lze reagovat na vývoj např. vypsáním dotačních titulů nebo zacílení na klíčové problémy tematicky i územně. 

ČSÚ aktuálně mapuje spokojenost uživatelů - zapojte se do hodnocení!
Český statistický úřad se snaží co nejlépe vyjít vstříc potřebám svých uživatelů. Jednou z možností, jak se dozvědět, jestli jste s výstupy spokojeni, co dalšího byste potřebovali, jestli vám vyhovuje podoba či formát publikovaných informací, je anketa spokojenosti. Po dvou letech připravil ČSÚ novou anketu a prosí uživatele o její vyplnění. Vyplnění ankety zabere přibližně 5 - 8 minut času.

Veškeré informace, které poskytnete, budou použity pouze pro účely této ankety. Žádné vaše osobní údaje nebude ČSÚ dále využívat. Anketa je vytvořena v nástroji Google Forms.

>> VYPLNIT ANKETU SPOKOJENOSTI UŽIVATELŮ ČSÚ 2022 << 

statistika link


Zdroj: ČSÚ - upraveno, ilustrační foto

 
Zodpovídá: RNDr. Eva Poslová
Vytvořeno / změněno: 22.3.2022 / 22.3.2022
 

 

Kontakt

Ústecký kraj
Velká Hradební 3118/48
400 01 Ústí nad Labem
tel.: +420 475 657 111
e-podatelna: epodatelna@kr-ustecky.cz
IČ: 70892156
DIČ: CZ70892156, je plátce DPH
Datová schránka: t9zbsva

Podrobný kontakt


Informace v patě

Nyní jste v módu "Bez grafiky". Přepnutím do grafického módu zobrazíte standardní verzi webu.

web & design , redakční systém