Logo Ústeckého krajeÚstecký kraj (odkaz na titulní stránku) 

Ústecký kraj - Oficiální web


International

Vyhledávání

 


Cesta: Titulní stránka > Média

 

Významný zahraniční investor a odborník na moderní technologie posoudí potenciál Ústí nad Labem

 
001
Ústí nad Labem navštíví tento týden mezinárodně uznávaný vizionář, investor a odborník na exponenciální technologie, smart cities a tzv. průmysl 4.0 Scott Amyx. Smyslem návštěvy organizované Inovačním centrem Ústeckého kraje a izraelským mentorem pro rozvoj talentů Opherem Brayerem z projektu Stages je poznání inovačního, vývojového i ekonomického prostředí regionu a zvážení investičních příležitostí a možností spolupráce.
Tisková zpráva ze dne 4. září 2018
 

 
 

Scott Amyx, který byl loni hostem futuristické konference Future Port Prague, je členem Singularity University a spolupracuje například s Evropskou komisí či OSN, se sejde se zástupci Univerzity Jana Evangelisty Purkyně, ČVUT, Czechinvestu, škol zapojených do projektu Stages. Navštíví také Inovační centrum Ústeckého kraje, vybrané brownfieldy anebo technologický park Nupharo.

„Získat zájem Scotta Amyxe o Ústecký kraj je jako vyhrát jackpot. Je to výjimečný odborník a mimořádně vytížený člověk. Jsme ale přesvědčeni, že náš region má i díky své velké inovační tradici, skvělému umístění i novým příležitostem co nabídnout a skýtá bohatý potenciál pro spolupráci i investice,“ říká ředitel Inovačního centra Ústeckého kraje Tomáš Siviček.

Scott Amyx již projevil zájem o metodu Stages pilotně testovanou v letošním roce na základních školách (nejen) v Ústeckém kraji a vyvíjenou izraelským mentorem pro rozvoj talentů Opherem Brayerem. I díky němu náš region navštíví.

 


 

 
Zodpovídá: Ing. Lucie Dosedělová
Vytvořeno / změněno: 4.9.2018 / 4.9.2018

 

Zobrazit vyhledávací formulář »


 

Nyní jste v módu "Bez grafiky". Přepnutím do grafického módu zobrazíte standardní verzi webu.

web & design , redakční systém