Orientační nabídka


 

Vzdělávací kurzy - archiv dokumentů

 
 
 

Řízení vztahu se zákazníky (CRM)

Program si klade za cíl přispět k lepší péči o klienta. Ta je pro zdárné fungování úřadu nezbytná. Kurz účastníkům přiblíží, co je péče o zákazníka, jak jsou důležité fáze vztahů se zákazníky a dále přiblíží cíle péče o zákazníky spolu s možnými postupy jejich dosahování. Každý účastník by si měl odnést penzum informací, které mu umožní orientovat se ve sféře komunikace a péče o zákazníka (i se srovnáním péče o zákazníka ve veřejném a soukromém sektoru).

Marketing kraje

Program si klade za cíl naučit účastníky základy komunikace, která je pro zdárné fungování úřadu nezbytná. Jde primárně o pochopení termínů marketing, public relations, proč jsou potřebné nejen pro lidi, kteří je mají pracovně na starosti, ale i pro zbylé pracovníky. Každý účastník by si měl odnést penzum informací, které mu umožní orientovat se ve sféře komunikace.

Potenciální možnosti kraje v oblasti vnějších vztahů

Cílem vzdělávacího programu je poskytnutí informací a znalostí účastníkům, kteří by měli být schopni plánovat, realizovat (příp. koordinovat) a zpětně vyhodnocovat vnější vztahy a mezinárodní aktivity kraje. Primárně jde o informování o nových skutečnostech spojených s přípravou programového období 2014 – 2020.

Projektový management

V tomto vzdělávacím programu jde o seznámení účastníků s projektovým managementem, eho principy a metodami ve všech fázích projektů. Jde tedy jak o fázi přípravy a plánování, ale také o řízení, změny v projektech a o vyhodnocování projektů.

Mezinárodní zkušenosti s manažerskými přístupy ve veřejné správě

Cílem vzdělávacího programu je seznámení účastníků s metodami hodnocení aktivit ve veřejném sektoru. Vzdělávací program je zaměřen na předání znalostí o aplikaci těchto metod a jejich využití i v případě kraje.

 
 

Zobrazit aktuální dokumenty | archiv dokumentů | dokumenty včetně archivu


Kontakt

Ústecký kraj
Velká Hradební 3118/48
400 02 Ústí nad Labem
tel.: +420 475 657 111
e-podatelna: epodatelna@kr-ustecky.cz
IČ: 70892156
DIČ: CZ70892156, je plátce DPH
Datová schránka: t9zbsva

Podrobný kontakt


Informace v patě

Nyní jste v módu "Bez grafiky". Přepnutím do grafického módu zobrazíte standardní verzi webu.

web & design , redakční systém

 

Tento web využívá cookies. Některé z nich mohou sloužit pro analytické účely.

O cookies