Logo Ústeckého krajeÚstecký kraj (odkaz na titulní stránku) 

Ústecký kraj - Oficiální web


International

Vyhledávání

 


Cesta: Titulní stránka > Média

 

Webová televize Ústeckého kraje oslavila rok svého fungování

 
utv
Už více než rok mohou občané Ústeckého kraje sledovat reportáže ze svého regionu na speciální webové televizi. Vysílat začala 1. března 2011 a stala se jedním z důležitých komunikačních kanálů krajského úřadu s obyvateli Ústeckého kraje.
 

 
 

O oblíbenosti mezi občany svědčí sledovanost webové televize. Na adrese www.u-tv.cz bylo přehráno přes 2 miliony videí a stránky navštívilo bezmála 158 tisíc uživatelů. Každý návštěvník viděl v průměru 13 reportáží a na televizi se díval necelou půlhodinu.

 

„Televize prošla během roku úpravou vzhledu, který koresponduje se současnými trendy ve sledování videí na internetu. I to se projevilo na návštěvnosti televize. Jsme rádi, že se občanům tato prezentace našeho kraje líbí a že jim můžeme nabízet tak pestrý obsah,“ doplňuje Jana Vaňhová, hejtmanka Ústeckého kraje. Na webové televizi je v současné době umístěno přes 200 reportáží a každým dnem vznikají nové. U diváků jsou nejoblíbenější videa o aktuálním dění v kraji a tipy na cestování v regionu.  Obsluha televize velice jednoduchá a intuitivní.

 

„Když se na televizi objeví nová reportáž, informujeme naše diváky prostřednictvím stránek Ústeckého kraje. Tato provázanost se nám osvědčila a v den zveřejnění informace se nám zvyšuje i sledovanost televize,“ říká Jana Vaňhová. Podporu webové televizi organizuje kraj i mimo internetové prostředí. Vyjíždí totiž se stánkem U-TV na akce podporované krajem, jako bylo například nedávné Chomutovské krušení.

 

Webová televize Ústeckého kraje poskytuje informace všem zájemcům o dění v kraji. Na adrese www.u-tv.cz se mohou diváci pravidelně dozvídat aktuální novinky, seznamovat se s prací Krajského úřadu, jsou zváni na významné společenské akce nebo do turisticky zajímavých míst.

 

Připravil: OTI

 
Zodpovídá: RNDr. Zdeněk Rytíř
Vytvořeno / změněno: 16.5.2012 / 16.5.2012

 

Zobrazit vyhledávací formulář »


 

Nyní jste v módu "Bez grafiky". Přepnutím do grafického módu zobrazíte standardní verzi webu.

web & design , redakční systém