Logo Ústeckého krajeÚstecký kraj (odkaz na titulní stránku) 

Ústecký kraj - Oficiální web


International

Vyhledávání

 


Cesta: Titulní stránka > Média

 

Z jednání Okresní hospodářské komory Most

 
001
V pondělí 17. září 2012 se v Dostihovém klubu na mosteckém hipodromu uskutečnilo jednání Odborné sekce energetika při Okresní hospodářské komoře Most. Mezi pozvanými účastníky nechyběli představitelé významných těžařských, zpracovatelských a chemických společností, stejně jako političtí představitelé mosteckého a chomutovského regionu.
Tisková zpráva z 19. září 2012
 

 
 

Ústecký kraj je v této sekci zastoupen Monikou Zeman, zástupkyní ředitele krajského úřadu pro výkon přenesené působnosti. Mezi významnými hosty tohoto jednání nechyběla ani Rút Bízková, bývalá ministryně životního prostředí, a hejtmanka Ústeckého kraje Jana Vaňhová.

 

Na jednání byla diskutována otázka energetických zdrojů, jejich dostupnost vzhledem k problematice těžebních limitů a tomu odpovídající vládní legislativa. Stěžejním tématem pak byla problematika možného prolomení těžebních limitů na hnědé uhlí a možný vývoj regionu v následujících letech při všech zvažovaných variantách. Na závěr jednání hejtmanka poděkovala všem účastníkům za dlouhodobou spolupráci a vzájemnou komunikaci s Ústeckým krajem během jejího funkčního období.

 

Připravil: Ing. Martin Volf, VVAČ KÚÚK

01

 
Zodpovídá: Mgr. Alena Tichá
Vytvořeno / změněno: 19.9.2012 / 19.9.2012

 

Zobrazit vyhledávací formulář »


 

Nyní jste v módu "Bez grafiky". Přepnutím do grafického módu zobrazíte standardní verzi webu.

web & design , redakční systém