Logo Ústeckého krajeÚstecký kraj (odkaz na titulní stránku) 

Ústecký kraj - Oficiální web


International

Vyhledávání

 


Cesta: Titulní stránka > Média

 

Žáci VOŠ, OA, SPgŠ a SZŠ v Mostě sportují v novém

 
mini
Hejtman Oldřich Bubeníček se zúčastnil slavnostního otevření nově zrekonstruovaného víceúčelového sportovního areálu, který od tohoto školního roku mohou využívat ke svým sportovním aktivitám žáci z Vyšší odborné školy ekonomické, sociální a zdravotnické, Obchodní akademie, Střední pedagogické školy a Střední zdravotnické školy v Mostě.
Tisková zpráva ze dne 23. září 2020
 

 
 

Slavnostní zahájení provozu nově zrekonstruovaného sportovního hřiště, které uvedla ředitelka školy Jitka Hašková, se zúčastnil také mostecký primátor Jan Paparega. Ředitelka Jitka Hašková při této příležitosti poděkovala Ústeckému kraji, který rekonstrukci sportovního areálu financoval a tím podpořil školu v jejím rozvoji a zkvalitnění vzdělávacího procesu. Hejtman Ústeckého kraje Oldřich Bubeníček vyjádřil radost z nové podoby sportovního areálu a dodal: „Věřím, že se zde žákům bude skvěle sportovat. Doufám, že toto hřiště přinese radost nejen jim, ale i jejich učitelům. Přeji všem, aby se se tu cítili pohodlně a našli zde dostatečné vyžití.“

Součástí slavnostního aktu byl i bohatý program a prohlídka celého areálu. Pro přítomné bylo nachystáno například velkolepé vlajkové vystoupení s bubeníky či školní hudební skupiny. Sportovní areál okamžitě začal žít svým životem a na jednotlivých místech hřiště se již pilně sportovalo.

Předmětem rekonstrukce byla kompletní oprava stávajícího hřiště a vybudování nové atletické dráhy, víceúčelového hřiště, hřiště na beach volejbal, šaten, oplocení a zpevněných i zelených ploch. Rekonstrukci, která vyšla celkem na 31,1 miliónů korun, financoval Ústecký kraj.

1
Hejtman Oldřich Bubeníček (v popředí) se zúčastnil slavnostního otevření nově zrekonstruovaného sportovního hřiště v Mostě

 

2
Slavnostní pásku přestřihli hejtman Oldřich Bubeníček a ředitelka školy Jitka Hašková

 

3
Návštěvníci akce zhlédli vlajkové vystoupení s bubny

 

4
Na novém hřišti se již pilně sportovalo

5

 

 

 
Zodpovídá: Mgr. Hana Šťástková
Vytvořeno / změněno: 23.9.2020 / 23.9.2020

 

Zobrazit vyhledávací formulář »


 

Nyní jste v módu "Bez grafiky". Přepnutím do grafického módu zobrazíte standardní verzi webu.

web & design , redakční systém