Logo Ústeckého krajeÚstecký kraj (odkaz na titulní stránku) 

Ústecký kraj - Oficiální web


International

Vyhledávání

 


Cesta: Titulní stránka > Servis pro podnikatele

 

Začínající podnikatelé z Ústeckého kraje mohou žádat o dotace

K dnešnímu datu mimo interval pro zveřejnění na webu.
 
web
Víc jak šedesát zájemců se ve středu 17. února zúčastnilo v pořadí už druhého semináře k novému dotačnímu programu „Podpora začínajících podnikatelů v Ústeckém kraji pro rok 2016“, který zorganizoval odbor strategie, přípravy a realizace projektů krajského úřadu.
Tisková zpráva ze dne 17. února 2016
 

 
 

Projekt, který na začátek semináře uvedl vedoucí oddělení podpory průmyslu a podnikání Aleš Tallowitz, má za cíl pomoci těm, kteří se chystají rozjet vlastní živnost. „Znovu zaplněný přednáškový sál a kladené dotazy dávají tušit, že o projekt bude opravdu velký zájem,“ řekl Aleš Tallowitz. Jeho kolegyně Martina Želinová Langweilová vysvětlila v průběhu semináře detailní strukturu programu a spolu s vedoucím oddělení kvalifikovaně reagovali na přímé dotazy zájemců.

Program „Podpora začínajících podnikatelů v Ústeckém kraji pro rok 2016“ je určený pro malé začínající podnikatele s bydlištěm, sídlem či provozem na území Ústeckého kraje. Dotace ve výši 30 až 200 tisíc korun pomůže vytvořit podmínky pro úspěšné nastartování inovací či zcela nových podnikatelských aktivit. Žádosti o dotaci lze podávat od 18. února do 31. března 2016 na adresu krajského úřadu. O poskytnutí dotace se rozhodne nejpozději do 2. května 2016. Dotace může tvořit maximálně 70% celkových nákladů projektu.

Veškeré formuláře a podrobnosti k programu jsou zveřejněny na stránkách kraje: http://www.kr-ustecky.cz/podpora-zacinajicich-podnikatelu/ds-99850/p1=204744

web1
Martina Želinová Langweilová vysvětlila v průběhu semináře detailní strukturu dotačního programu

web2
Semináře se účastnilo na šedesát zájemců o dotace

 


 

 

 
Zodpovídá: Ing. Marie Logrová
Vytvořeno / změněno: 17.2.2016 / 17.2.2016 | Zveřejnit od-do: 17.2.2016-17.3.2016

 

Zobrazit vyhledávací formulář »


 

Nyní jste v módu "Bez grafiky". Přepnutím do grafického módu zobrazíte standardní verzi webu.

web & design , redakční systém