Logo Ústeckého krajeÚstecký kraj (odkaz na titulní stránku) 

Ústecký kraj - Oficiální web


International

Vyhledávání

 


Cesta: Titulní stránka > Hlavní web

 
Poskytnutí informace dle zákona č. 106/1999 Sb., o svobodném přístupu k informacím, ve znění pozdějších předpisů, žádost doručená povinnému subjektu dne 14. 10. 2019.
 

 
 

Dotaz žadatele:

Vážení,

v souladu se zákonem č. 106/1999 Sb. žádám Krajský úřad Ústeckého kraje o informaci ve věci uznávání tarifu ČD, a.s., konkrétně nabídky IN 100, ve vlacích objednávaných Ústeckým krajem od 15. 12. 2019, případně 1. 1. 2020.“.

 

Odpověď:

Obdobně jako dříve zůstane ve vlacích Českých drah také možnost využít jejich tarif, konkrétně i nabídku IN 100, na kterou se dotazujete. Pokud si cestující přímo nevyžádá tarif Českých drah, bude mu přednostně nabízen tarif Dopravy Ústeckého kraje. V současné době většinu spojení na železnici zajišťující Ćeské dráhy, a.s., od 15. prosince bude v ústeckém kraji jezdit celkem sedm železničních dopravců. Ve všech vlacích na území Ústeckého kraje budou platiti integrované jízdenky Dopravy Ústeckého kraje. S jízdenkou DÚK tak lze nejen využít vlak, ale také přestoupit na zelený autobus nebo svézt MHD ve většině velkých měst v regionu. Cestování na krajský tarif je však většinou levnější a navíc zahrnuje právě možnost cestování i MHD ve městech.

 
Zodpovídá: Mgr.Sylva Smutná
Vytvořeno / změněno: 7.11.2019 / 7.11.2019

 

Zobrazit vyhledávací formulář »


 

Nyní jste v módu "Bez grafiky". Přepnutím do grafického módu zobrazíte standardní verzi webu.

web & design , redakční systém