Logo Ústeckého krajeÚstecký kraj (odkaz na titulní stránku) 

Ústecký kraj - Oficiální web


International

Vyhledávání

 


Cesta: Titulní stránka > Hlavní web

 
Poskytnutí informace dle zákona č. 106/1999 Sb., o svobodném přístupu k informacím, ve znění pozdějších předpisů, žádost doručená povinnému subjektu dne 20. 1. 2021.
 

 
 

Dotaz žadatele:

Žádáme Vás tímto dle zákona č. 106/1999 Sb. o svobodném přístupu k informacím, ve znění pozdějších předpisů, o sdělení následujících informací:

 

1. Zda jsou v Zásadách územního rozvoje pro území Vašeho kraje vymezeny rezervy územního rozvoje, které spadají do kategorie tzv. „brownfields“, a pokud ano, jaké jsou podmínky využití těchto lokalit.

 

2. Zda je Vašemu úřadu z jeho úřední činnosti v oblasti územního plánování známá existence jiných lokalit typu brownfields, případně jiných vhodných ploch pro výstavbu logistického areálu na území Vašeho kraje. Pokud ano, žádáme o základní informace o těchto lokalitách.


 

Odpověď:

Dobrý den,

Na základě Vaší žádosti dle zákona č. 106/1999 Sb., o svobodném přístupu k informacím doručené Krajskému úřadu Ústeckého kraje ze dne 20.1.2021 sdělujeme následující informaci:

Ad 1) V platných Zásadách územního rozvoje Ústeckého kraje, ve znění 1., 2. a 3. aktualizace nejsou vymezeny žádné plochy ani rezervy pro plochy typu „brownfield“.

Ad 2) Z naší úřední činnosti jsou nám známy dvě veřejné evidence ploch typu brownfield se základními informacemi o těchto plochách. Evidence provozovaná Ústeckým krajem je dostupná zde: https://invest-uk.cz/nabidky/ a národní evidence provozovaná Agenturou pro podporu podnikání a investic CzechInvest je dostupná zde: http://www.brownfieldy.eu/

 
Zodpovídá: Mgr.Sylva Smutná
Vytvořeno / změněno: 2.2.2021 / 2.2.2021

 

Zobrazit vyhledávací formulář »


 

Nyní jste v módu "Bez grafiky". Přepnutím do grafického módu zobrazíte standardní verzi webu.

web & design , redakční systém