Orientační nabídka


 

Zástupci ústecké zdrávky se budou podílet na vzdělávacích modulech pro ošetřovatele

Druhého pracovního setkání v rámci projektu HEALTH 4EU se zúčastnili žáci a učitelé Vyšší odborné školy zdravotnické a Střední školy zdravotnické v Ústí nad Labem. Do projektu HEALTH 4EU, který je v rámci programu Erasmus+ financován z fondu Evropské komise, se společně s žáky a odbornými učiteli ústecké zdravotnické školy zapojili i zástupci podobných školských zařízení z Nizozemska, Belgie, Řecka, Španělska, Finska a Lotyšska.
Tisková zpráva ze dne 9. listopadu 2022
SZŠ a VOZŠ projekt
 

 
 
Druhé pracovní setkání se zaměřením na témata Hospital Care a Mental Care se uskutečnilo v řeckých Aténách, kde se hostitelské role výborně ujala vyšší odborná škola SBIE. V následujících dvou letech během společných setkání žáci ve spolupráci s odborníky vytvoří sedm vzdělávacích modulů pro potřeby studentů ošetřovatelství v různých typech sociálních zařízení. 

Zástupci ústecké školy se aktivně zapojili do tvorby výukových materiálů a jako garanti kvality zpracování tématu Hospital Care, které jim díky praktickým znalostem a studijnímu zaměření bylo blízké, se opět přesvědčili, že v rámci mezinárodní spolupráce po odborné i jazykové stránce velmi dobře obstojí.

Zpracoval: Mgr. Luděk Zahálka, garant projektu


Druhé pracovní setkání v rámci projektu HEALTH 4EU, kterého se zúčastnili žáci a učitelé Vyšší odborné školy zdravotnické a Střední školy zdravotnické v Ústí nad Labem, proběhlo v Aténách
Druhé pracovní setkání v rámci projektu HEALTH 4EU, kterého se zúčastnili žáci a učitelé Vyšší odborné školy zdravotnické a Střední školy zdravotnické v Ústí nad Labem, proběhlo v Aténách

 


 
Zodpovídá: Bc. Vít Hnízdil
Vytvořeno / změněno: 9.11.2022 / 9.11.2022 | Zveřejnit od: 9.11.2022
 

 

Kontakt

Ústecký kraj
Velká Hradební 3118/48
400 02 Ústí nad Labem
tel.: +420 475 657 111
e-podatelna: epodatelna@kr-ustecky.cz
IČ: 70892156
DIČ: CZ70892156, je plátce DPH
Datová schránka: t9zbsva

Podrobný kontakt


Informace v patě

Nyní jste v módu "Bez grafiky". Přepnutím do grafického módu zobrazíte standardní verzi webu.

web & design , redakční systém

 

Tento web využívá cookies. Některé z nich mohou sloužit pro analytické účely.

O cookies