Orientační nabídka


 

ZÁVAZNÁ STANOVISKA ORGÁNŮ ÚZEMNÍHO PLÁNOVÁNÍ - PŘÍKLADY S KOMENTÁŘEM a metodické sdělení MMR, kdy se nevydává závazné stanovisko orgánu územního plánování

pomůcka a příklady závazných stanovisek; zveřejněno 12.1.2018

 
 
 

Ministerstvo pro místní rozvoj, odbor územního plánování, připravilo materiál vztahující se k problematice vydávání závazného stanoviska orgánu územního plánování podle § 96b stavebního zákona.

Vzory ani použité formulace uvedené v tomto materiálu nejsou závazné a je třeba je chápat jako podklad, který může být případně využit dle konkrétní situace a v rozsahu, jaký uzná orgán územního plánování za opodstatněný.

Materiál „Metodické sdělení Ministerstva pro místní rozvoj kdy se nevydává závazné stanovisko orgánu územního plánování“ bude začleněn do příručky k závazným stanoviskům při její nadcházející aktualizaci.

 
 
 

Kontext

Umístění: Složky dokumentů > Územní plánování a stavební řád > Územní plánování > Formuláře, porady, metodikyy > METODIKY > ZÁVAZNÁ STANOVISKA ORGÁNŮ ÚZEMNÍHO PLÁNOVÁNÍ - PŘÍKLADY S KOMENTÁŘEM a metodické sdělení MMR, kdy se nevydává závazné stanovisko orgánu územního plánování

Zobrazit aktuální dokumenty | archiv dokumentů | dokumenty včetně archivu


Kontakt

Ústecký kraj
Velká Hradební 3118/48
400 01 Ústí nad Labem
tel.: +420 475 657 111
e-podatelna: epodatelna@kr-ustecky.cz
IČ: 70892156
DIČ: CZ70892156, je plátce DPH
Datová schránka: t9zbsva

Podrobný kontakt


Informace v patě

Nyní jste v módu "Bez grafiky". Přepnutím do grafického módu zobrazíte standardní verzi webu.

web & design , redakční systém

 

Tento web využívá cookies. Některé z nich mohou sloužit pro analytické účely.

O cookies