Logo Ústeckého krajeÚstecký kraj (odkaz na titulní stránku) 

Ústecký kraj - Oficiální web


International

Vyhledávání

 


Cesta: Titulní stránka > Zdravotnictví > Rozvojové a strategické dokumenty > Strategie podpory zdraví a rozvoje zdravotních služeb v Ústeckém kraji na období 2015 – 2020

 
 
 

Zobrazeno je 9 z celkem 134 záznamů na stránce:  

< předchozí stránka  1 2 3 4 5 -6-  další stránka >
 
ZměněnoNázev a anotaceZodpovídá
18.7.2012Hospic v Litoměřicích bojuje o státní příspěvek
Na území Ústeckého kraje se nacházejí dva hospice, jeden je v Mostě a druhý v Litoměřicích. I když nepatří mezi příspěvkové organizace Ústeckého kraje, jsou občanskými sdruženími, krajské vedení si uvědomuje jejich nezastupitelnou úlohu, a proto je svými dostupnými prostředky podporuje. Potvrdila to krajská delegace při své návštěvě v litoměřickém zařízení.
Mgr. Alena Tichá
29.6.2012V Tuchořicích se opět sportovalo
Ve dnech 26. – 28. 6. 2012 proběhly tradiční sportovní hry, které pořádal Domov „Bez zámků“ Tuchořice. Sportovního setkání se zúčastnilo 12 družstev ze zařízení sociálních služeb Ústeckého a Středočeského kraje a 2 družstva domácí. Sportovní hry spolu s ředitelem domova Martinem Nuhlíčkem zahájila členka Rady Ústeckého kraje Jana Ryšánková.
Mgr. Alena Tichá
15.6.2012Domov důchodců v Dubí odhalil své plány do budoucna
Hejtmanka Ústeckého kraje Jana Vaňhová, radní pro sociální oblast Jana Ryšánková a předseda Sociálního výboru ZÚK Petr Husák společně vyrazili na další inspekční cestu po zařízeních sociálních služeb, které zřizuje Ústecký kraj. Tentokrát byl na řadě Domov důchodců v Dubí.
Mgr. Alena Tichá
6.6.2012Nový pohled na sociální služby
Ústecký kraj podporuje transformaci (=přeměnu) sociálních služeb, která má za cíl přistupovat k lidem s mentálním či zdravotním postižením individuálně a nabídnout jim možnost vést život, který se co nejvíce podobá běžnému. Podrobnější informace zazněly z úst ministra práce a sociálních věcí Jaromíra Drábka, hejtmanky Jany Vaňhové a radní pro sociální oblast Jany Ryšánkové.
Mgr. Alena Tichá
23.3.2012Do Litoměřic se sjeli plavci
12. regionální přebor Ústeckého kraje v plavání pro intelektově znevýhodněné sportovce se opět odehrál v litoměřickém bazéně, kde síly měřili žáci základních škol praktických, speciálních škol, praktických škol, odborných učilišť a také klienti ústavů sociální péče. Závodníky přišla podpořit krajská radní pro kulturu, památkovou péči a sociální oblast Jana Ryšánková.
Mgr. Alena Tichá
15.2.2012Tiskové prohlášení Krajské zdravotní ze dne 15. 2. 2012/16.30 hodin
Přinášíme reakci Mgr. Radka Scherfera, předsedy představenstva Krajské zdravotní, a. s., na článek Mladé fronty DNES: Ad. „Anekdoty o vašich penězích“.
RNDr. Zdeněk Rytíř
20.1.2012Zasedání Komise Asociace krajů tentokrát v Ústeckém kraji
V tomto týdnu hostil Ústecký kraj členy Komise Rady AKČR pro sociální záležitosti (sociální komise AKČR, SK AKČR) na pravidelném zasedání. Ústecký kraj v tomto orgánu Asociace krajů reprezentuje radní Jana Ryšánková, v jejíž kompetenci je též sociální problematika. SK AKČR projednala nejpalčivější otázky v sociální oblasti a shodla se na dalším postupu vůči centrálním orgánům státní správy.
RNDr. Zdeněk Rytíř
6.12.2011Zástupci obcí, nemocnic, pojišťoven a kraje se sešli u jednoho stolu kvůli zdravotnictví
Kvalitní a dostupná zdravotní péče, efektivně využívané finanční prostředky a odpovídající lékařská pomoc – to jsou jen některá vybraná témata, která zazněla na dnešním kulatém stole „Zdravotnictví na území Ústeckého kraje – optimalizace lůžkové péče“. Hlavním cílem setkání byla vzájemná komunikace obcí, nemocnic a pojišťoven, kterých se v následujících letech dotknou finanční škrty. Jednání zahájila hejtmanka Jana Vaňhová.
Mgr. Alena Tichá
10.11.2011Na krajském úřadě se mluvilo o životě za branou věznice
Na Krajském úřadě Ústeckého kraje se odehrála konference z oblasti sociálních služeb na téma „Za branou věznice“. Nad konferencí určenou zejména pro sociální pracovníky, převzala záštitu krajská radní Jana Ryšánková. Netradiční téma oslovilo kromě odborné veřejnosti také studenty, kteří se o tuto problematiku zajímají.
Mgr. Alena Tichá

Zobrazeno je 9 z celkem 134 záznamů na stránce:  

< předchozí stránka  1 2 3 4 5 -6-  další stránka >
 

Zobrazit výběr sloupců tabulky »


Související odkazy

 
Rozbalit celý strom složek dokumentů

Kontext

Umístění: Složky dokumentů > Zdravotnictví

Zobrazit aktuální dokumenty | archiv dokumentů | dokumenty včetně archivu

Zobrazit vyhledávací formulář »


 
 

Tematická nabídka: Zdravotnictví

Přeskočit nabídku
 

Informace v patě

Garant sekce:Ing. Petr Severa

Nyní jste v módu "Bez grafiky". Přepnutím do grafického módu zobrazíte standardní verzi webu.

web & design , redakční systém