Orientační nabídka


 

Zdravý Ústecký kraj

Zdravá města, obce, regiony České republiky

 

Zdravý kraj loga
Ústecký kraj se v roce 2020 připojil k mezinárodnímu programu Zdravý region s cílem posílit dobrou praxi v našem regionu, podpořit ukázkové aktivity municipalit na našem území a inspirovat se osvědčenými postupy z dalších krajů v ČR.

Aktuální informace:

Pozvánka na Otevřené krajské setkání Zdravých měst
Participace - Strategický rozvoj - Inspirace

Michal Kučera, radní Ústeckého kraje pro oblast regionálního rozvoje, zve zástupce vedení měst v Ústeckém kraji dne 24. 5. 2022 od 10:00 hod. k diskuznímu setkání nad možnostmi sdílení dobré praxe a příležitostmi  pro rozvoj. Setkání se uskuteční v hlavní  budově  Krajského úřadu Ústeckého kraje, 4.p. - sál 460 A.  Diskusní setkání připravuje kraj ve spolupráci s asociací Zdravých měst ČR (NSZM ČR) -  certifikovanou platformou Zdravých měst a krajů v České republice. 

Setkání je určeno zástupcům politického vedení měst a obcí v kraji, ale také pracovníkům  městských   a obecních úřadů. Dle uvážení je možno předat pozvánku i dalším zájemcům o  uvedenou problematiku. 

Ke stažení: 

ZM_Kucera_pozvanka


Archiv:

Pozvánka na Krajské diskuzní setkání (nejen) krajských měst

Diskusní setkání připravuje kraj ve spolupráci s asociací Zdravých měst ČR (NSZM ČR) - certifikovanou platformou Zdravých měst a krajů v České republice. Vznikla již v roce 1994 a počet členů dosáhl 130 municipalit a regionů, včetně dalších 4 krajů – Moravskoslezského kraje, Kraje Vysočina, Jihomoravského kraje a Libereckého kraje.  Setkání je určeno zástupcům politického vedení krajů, ale také pracovníkům městských a obecních úřadů. Dle Vašeho uvážení je možno předat pozvánku i dalším zájemcům o uvedenou problematiku. V souvislosti s přijetím preventivních opatření pro zamezení šíření onemocnění COVID-19, proběhne kontrola o bezinfekčnosti, před vstupem na akci (dokončené očkování, prodělání nemoci Covid 19 do 180 dní , negativní potvrzení  RT-PCR do 72 hodin a POC antigenní do 24 hodin).

Důležité informace:

 

Kontakt

Ústecký kraj
Velká Hradební 3118/48
400 01 Ústí nad Labem
tel.: +420 475 657 111
e-podatelna: epodatelna@kr-ustecky.cz
IČ: 70892156
DIČ: CZ70892156, je plátce DPH
Datová schránka: t9zbsva

Podrobný kontakt


Informace v patě

Nyní jste v módu "Bez grafiky". Přepnutím do grafického módu zobrazíte standardní verzi webu.

web & design , redakční systém