Orientační nabídka


 

Zlatý erb má své vítěze. Jirkov je první

Na konferenci ISSS v Hradci Králové byly slavnostně vyhlášeny výsledky celostátního kola 25. ročníku soutěže o nejlepší webové stránky měst a obcí. Soutěže se v letošním roce zúčastnilo všech 206 obcí s rozšířenou působností (ORP) ze všech 14 krajů České republiky, ale i města a obce, které nejsou ORP a které se do Zlatého erbu přihlásily dobrovolně. Tuto kategorii letos ovládl Jirkov. Cenu získaly také Líšťany.
Tisková zpráva ze dne 17. května 2023
01
 

 
 
„Jsem na naše města i obce pyšný. V krajském i celostátním kole Zlatého erbu prokázaly, že jsou jejich webové stránky na úrovni, jdou s dobou a naproti uživatelské přívětivosti. Gratuluji Jirkovu i Líšťanům. Jejich úspěch dokazuje, že je náš region moderní a dokáže konkurovat ostatním krajům České republiky,“ raduje se z vítězství hejtman Jan Schiller.

V kategorii nejlepších webových stránek obcí s rozšířenou působností zvítězil Hradec Králové, druhý byl Cheb a třetí skončil Zlín. Za obce, které nejsou obcemi s rozšířenou působností, se jako první umístilo město Jirkov z Ústeckého kraje, druhý byl Nejdek z Karlovarského kraje a třetí obec Praha-Kolovraty. Cenu veřejnosti v kategorii obcí s rozšířenou působností získalo město Český Těšín a v kategorii obcí, které nejsou ORP, dostala cenu veřejnosti obec Líšťany z našeho regionu. Cenu Jana Savického za nejlepší zvládnutí kritéria povinné informace získala obec Velký Beranov a Praha 12.

VÝSLEDKY CELOSTÁTNÍHO KOLA

Nejlepší webové stránky obce s rozšířenou působností

Nejlepší webové stránky obce, která není obcí s rozšířenou působností

Cena veřejnosti pro webové stránky měst a obcí

 
Zodpovídá: Mgr. Hana Šťástková
Vytvořeno / změněno: 17.5.2023 / 17.5.2023
 

 

Kontakt

Ústecký kraj
Velká Hradební 3118/48
400 01 Ústí nad Labem
tel.: +420 475 657 111
e-podatelna: epodatelna@kr-ustecky.cz
IČ: 70892156
DIČ: CZ70892156, je plátce DPH
Datová schránka: t9zbsva

Podrobný kontakt


Informace v patě

Nyní jste v módu "Bez grafiky". Přepnutím do grafického módu zobrazíte standardní verzi webu.

web & design , redakční systém

 

Tento web využívá cookies. Některé z nich mohou sloužit pro analytické účely.

O cookies