Orientační nabídka


 

Zlatý erb - soutěž o nejlepší webové stránky měst a obcí

logo ZE
Ústecký kraj ve spolupráci se Sdružením Zlatý erb vyhlašuje krajské kolo 12. ročníku soutěže Zlatý erb (http://zlatyerb.obce.cz).
 

 
 

Ústecký kraj ve spolupráci se Sdružením Zlatý erb vyhlašuje krajské kolo 12. ročníku soutěže Zlatý erb (http://zlatyerb.obce.cz).

Cílem soutěže je podpořit modernizaci místních samospráv prostřednictvím rozvoje informačních služeb poskytovaných s využitím internetu a ostatních elektronických médií. Soutěž byla v roce 2002 oceněna jako finalista světové prestižní ceny Stockholm Challenge Award a již tradičně poutá pozornost našich měst, obcí a veřejnosti.
 
Smysl soutěže Zlatý erb spočívá nejen ve vlastním srovnání webů měst a obcí, ale poskytuje také jejich webmasterům a provozovatelům užitečné informace a hodnocení pro další zlepšování.
 
Soutěž Zlatý erb je organizována v krajských kolech a v navazujícím celostátním kole. Kraje sestavují odbornou porotu, která hodnotí webové stránky a elektronické služby svých měst a obcí. V krajských kolech se hodnotí tzv. povinně zveřejňované informace, kvalita úřední desky podle správního řádu, rozsah zveřejněných dalších informací, názornost ovládání webu, navigace a přehlednost stránky, výtvarné zpracování a bezbariérová přístupnost.
 
Hlavní ceny budou v krajském i celostátním kole uděleny v kategoriích:
a) nejlepší webové stránky města
b) nejlepší webové stránky obce
c) nejlepší elektronická služba
 
Jak se soutěže zúčastnit?
Krajského kola Ústeckého kraje soutěže Zlatý erb se mohou zúčastnit města a obce kraje se svými oficiálními webovými stránkami, elektronickými službami a turistickými webovými prezentacemi. Formulář přihlášky do soutěže je k dispozici na webové stránce soutěže http://zlatyerb.obce.cz a na portálu Města a obce online http://mesta.obce.cz.
 
Uzávěrka příjmu přihlášek je stanovena na středu 3. 2. 2010 16:00.
 
O slavnostním vyhlášení vítězů krajského kola soutěže Zlatý erb budete informováni.

 
Zodpovídá: Mgr. Magdalena Hanáčková
Vytvořeno / změněno: 13.1.2010 / 13.1.2010 | Účinnost do: 31.1.2011
 

 

Kontakt

Ústecký kraj
Velká Hradební 3118/48
400 02 Ústí nad Labem
tel.: +420 475 657 111
e-podatelna: epodatelna@kr-ustecky.cz
IČ: 70892156
DIČ: CZ70892156, je plátce DPH
Datová schránka: t9zbsva

Podrobný kontakt


Informace v patě

Nyní jste v módu "Bez grafiky". Přepnutím do grafického módu zobrazíte standardní verzi webu.

web & design , redakční systém