Cesta: Titulní stránka > Doprava Ústeckého kraje

Zobrazeno je 6 z celkem 131 záznamů na stránce:

< předchozí stránka  1 2 3 4 5 -6-  další stránka >

ZměněnoNázev a anotaceZodpovídá
31.3.2011Dopravní podnik měst Chomutova a Jirkova omlazuje vozový park
Další nová bezbariérová vozidla s klimatizací pro cestující na regionálních linkách Ústeckého kraje.
Jan Maxa
8.4.2011Zakázka na provoz autobusové dopravy v oblasti Lounsko - západ v letech 2012 – 2021 má zelenou
Rada Ústeckého kraje dnes na svém zasedání rozhodla o zahájení otevřeného zadávacího řízení na plnění veřejné zakázky na služby s názvem „Dlouhodobé zajištění dopravní obslužnosti Ústeckého kraje veřejnými službami v přepravě cestujících veřejnou linkovou dopravou v oblasti Lounsko – západ“.
18.3.2011Nové motorové jednotky na regionální tratě v Ústeckém kraji
České dráhy uzavřely 17.3.2011 kontrakt na dodávkou dvoudílných motorových jednotek od polského výrobce PESA Bydgoszcz, který zvítězil v mezinárodní soutěži. Nové jednotky výrazně zvýší kvalitu cestování na regionálních tratích do Šluknovského výběžku.
Jan Maxa
8.3.2011Ústeckým krajem objednávaná dopravní obslužnosti je zajištěna autobusy patřícími mezi nejmladší v České republice
V případě dopravní obslužnosti není možné spojovat strohá čísla z registru vozidel a vozidla, která po silnicích v kraji skutečně jezdí a zajišťují závazkové spoje což některá média dělají. Cestující tak mohou být mylně informováni o stáří a bezbečnosti vozidel na svých linkách a spojích.
2.2.2011Změna jízdního řádu linky 713 Louny - Vinařice
V souvislosti s omezením dopravní obslužnosti ve Středočeském kraji posiluje Ústecky kraj linku 713 Louny - Vinařice a nahrazuje v uvedeném úseku zrušené spoje linky 220001 Kladno – Nové Strašecí – Řevničov – Louny.
7.1.2011Doprava bez bariér v Ústeckém kraji
Ústecký kraj má uzavřenou dlouhodobou Smlouvu o závazku veřejné služby s dvanácti dopravci, z toho deset jich působí ve veřejné linkové autobusové dopravě. Jedním z kvalitativních požadavků na poskytované služby je podíl bezbariérových vozidel.
Jan Maxa

Zobrazeno je 6 z celkem 131 záznamů na stránce:

< předchozí stránka  1 2 3 4 5 -6-  další stránka >

Zobrazit výběr sloupců tabulky »

Kontext

Umístění: Složky dokumentů > Doprava Ústeckého kraje > Aktuality