Logo Ústeckého krajeÚstecký kraj (odkaz na titulní stránku) 

Ústecký kraj - Oficiální web


International

Vyhledávání

 


Cesta: Titulní stránka > Doprava Ústeckého kraje

 

Centrální dispečink Dopravy Ústeckého kraje vyřešil rekordní počet telefonátů

 
foto
Centrální dispečink DÚK v červnu vyřídil více než 1000 telefonátů. Za téměř rok a půl fungování dispečinku je to nejvíce dotazů či požadavků cestujících, které dispečeři během jednoho měsíce vyřešili.
Tisková zpráva ze dne 1. července 2021
 

 
 

„Pracovníci dispečinku řešili řadu dotazů týkajících se návazností spojů nebo mimořádností integrované dopravy v Ústeckém kraji. Cestující volají například s žádostmi o zajištění přestupu a čekání navazující linky, informují se o zpoždění nebo výlukách. Velmi časté je také hlášení ztrát například telefonů, peněženek či částí oblečení, ale nejkurióznější ztrátu jsme řešili před pár dny, kdy bylo v autobusu zapomenuto osmileté dítě,“ řekl vedoucí dispečinku Jindřich Jelínek.

 

Dispečink, který byl zřízen v únoru 2020, má za úkol zajištění návazností, řešení mimořádností, objednávání spojů a informování cestujících o problémech v provozu. S dotazy na vyhledávání spojení či k tarifu DÚK pomohu informační kanceláře DÚK. O aktuální poloze spoje se cestující mohou informovat na provoz.dopravauk.cz nebo se podívat na tabuli odjezdů tabule.dopravauk.cz

 

Kontakt na Centrální dispečink Dopravy Ústeckého kraje: +420 475 657 657.    


FOTO

 

 
Zodpovídá: Mgr. Markéta Voleníková
Vytvořeno / změněno: 1.7.2021 / 1.7.2021

 

Zobrazit vyhledávací formulář »


 

Nyní jste v módu "Bez grafiky". Přepnutím do grafického módu zobrazíte standardní verzi webu.

web & design , redakční systém