Logo Ústeckého krajeÚstecký kraj (odkaz na titulní stránku) 

Ústecký kraj - Oficiální web


International

Vyhledávání

 


Cesta: Titulní stránka > Doprava Ústeckého kraje

 

Cestující v Ústí nad Labem informují opravené informační tabule

 
Přestupní uzel DÚK-MHD
Obnovené informační tabule se schématem zastávek v přestupním uzlu Ústí nad Labem - Divadlo/Revoluční/Malá Hradební pomohou cestujícím městské i regionální linkové dopravy.
 

 
 

V roce 2012 byla v Ústí nad Labem, zastávkách Divadlo a Malá Hradební, provedena instalace informačních vitrín, které cestujícím umožňují snadnější orientaci v silně frekventovaném uzlu zastávek Divadlo / Revoluční / Malá Hradební. Jednalo se o pomůcku zřízenou ve spolupráci dopravců a Ústeckého kraje v souvislosti s přesunem linek regionální dopravy se zrušeného autobusového nádraží.

V rámci integrace Dopravy Ústeckého kraje a MHD Ústí nad Labem, je společné užívání autobusových zastávek již běžnou záležitostí. S tím souvisí také obnova údajů ve schématu zastávek do aktuálního stavu. Z důvodu vandalismu a poškození vitrín, bylo schéma dostupné nějaký čas pouze elektronicky na webu DÚK. Výsledkem dobré spolupráce Dopravy Ústeckého kraje s Dopravním podnikem města Ústí n.L. je částečné opravení vitrín do funkčního stavu. 

Od dnešního dne cestující opět mohou najít na dvou informačních vitrínách přehled zastávek v centru města se zobrazením odjezdových stání jednotlivých linek.

V zájmu DÚK je také zlepšení informačních možností v uzlu Hlavní nádraží ČD / Mírové náměstí. Zde je nejprve nutné vyřešit místo pro umístění vitríny, neboť prostor před budovou nádraží byl v nedávné době zrekonstruován. Prozatím je tedy schéma tohoto uzlu k dispozici v elektronické podobě.

kliknutím zvětšikliknutím zvětšikliknutím zvětšikliknutím zvětši

 

Odkazy

 
Zodpovídá: Jan Maxa
Vytvořeno / změněno: 20.4.2016 / 20.4.2016

 

Zobrazit vyhledávací formulář »


 

Nyní jste v módu "Bez grafiky". Přepnutím do grafického módu zobrazíte standardní verzi webu.

web & design , redakční systém