Orientační nabídka


 

Den otevřených dveří dopravního podniku měst Most a Litvínov a oslavy 70 let trolejbusů v Teplicích

fdx
V sobotu, 10. září 2022, u příležitosti dvou dopravních akcí v Ústeckém kraji, bude možné navštívit náš informační stánek nebo i zelený DÚKmobil.
 

Odkazy


 
 

První akce, kde nás budete moct potkat, se koná v Mostě, kde bude v rámci Dne otevřených dveří dopravního podniku měst Mostu a Litvínova, k dispozici stánek DÚK. Akce začíná v 9 hodin a můžete se těšit na historická vozidla, fotokoutek, občerstvení a mnoho dalšího. Na stánku DÚK se budete moct zeptat na různé informace k tarifu, časovým i síťovým jízdenkám atd. Na stánku vám budou také k dispozici letáčky našich turistických linek, či informace k úspěšné mobilní aplikaci DÚKapka.

Další akce, na které budeme připraveni zodpovědět veškeré vaše dotazy, se uskuteční v Teplicích, kde se budou konat oslavy k výročí 70 let trolejbusů v Teplicích. Na tuto akci přijedeme naším zeleným DÚKmobilem a těšit se můžete i na maskota DÚKáčka. I na této akci vám rádi zodpovíme vaše dotazy nebo si budete moct vzít jeden z našich informačních letáčků. Akce začíná v 10 hodin a pro návštěvníky je připravený bohatý program.

rr

 
Zodpovídá: Štěpánka Svobodová
Vytvořeno / změněno: 8.9.2022 / 8.9.2022
 

 

Kontakt

Ústecký kraj
Velká Hradební 3118/48
400 01 Ústí nad Labem
tel.: +420 475 657 111
e-podatelna: epodatelna@kr-ustecky.cz
IČ: 70892156
DIČ: CZ70892156, je plátce DPH
Datová schránka: t9zbsva

Podrobný kontakt


Informace v patě

Nyní jste v módu "Bez grafiky". Přepnutím do grafického módu zobrazíte standardní verzi webu.

web & design , redakční systém