Orientační nabídka


 

Halloweenská jízda na T11

sfrh
Konec turistické sezóny DÚK je za dveřmi a my pro vás máme připravenou poslední akci. Doražte během poslední říjnové soboty na nádraží v Telnici, určitě se máte na co těšit.
 

Odkazy


 
 

Během posledního říjnového víkendu vyráží většina našich turistických linek na své pravidelné trasy naposledy v tomto roce, a proto jsme si pro vás připravili jedinečnou akci, abychom tuto sezónu jak se patří, zakončili.

V sobotu, 29. října 2022 od 10 do 16 hodin, se na lince T11 Podkrušnohorský motoráček uskuteční závěrečná Halloweenská jízda. Místo klasického motoráčku se může těšit na speciální soupravu, která vám bude k dispozici celý víkend, včetně pátku, a v době konání akce bude tematicky vyzdobena.

Na nádraží v Telnici vás pak čeká halloweenský doprovodný program, o který se postará divadlo V pytli. Vaše ratolesti mohou na akci přijet i ve strašidelných maskách a pomoct nám tak navodit správnou strašidelnou atmosféru. Přichystaný bude i stánek s drobným občerstvením, kde si budete moct dát něco dobrého nebo třeba i něco na zahřátí.

Mimo to bude na místě i náš zelený DÚKmobil, stánek cestovního ruchu i destinační agentury Krušných hor. Takže pokud máte jakékoliv dotazy, neváhejte se přijít zeptat, budeme vám na místě k dispozici.

 

Pokud se vám nehodí termín sobotní akce, nebo byste raději využili jinou z našich turistických linek, budou vám všechny naše turistické linky k dispozici po celý prodloužený víkend. Takže neváhejte a přijďte se naposledy v tomto roce svézt některou z našich speciálek.

 
Zodpovídá: Štěpánka Svobodová
Vytvořeno / změněno: 19.10.2022 / 19.10.2022
 

 

Kontakt

Ústecký kraj
Velká Hradební 3118/48
400 01 Ústí nad Labem
tel.: +420 475 657 111
e-podatelna: epodatelna@kr-ustecky.cz
IČ: 70892156
DIČ: CZ70892156, je plátce DPH
Datová schránka: t9zbsva

Podrobný kontakt


Informace v patě

Nyní jste v módu "Bez grafiky". Přepnutím do grafického módu zobrazíte standardní verzi webu.

web & design , redakční systém