Orientační nabídka


 

Naloďte se! Díky DÚK máte na výběr 2 lodní linky a 2 přívozy

lod
K létu patří mimo jiné plavba lodí – je to zážitek, který umožňuje podívat se na krásy našeho kraje z jiného úhlu. Do systému Dopravy Ústeckého kraje (DÚK) patří lodní linky po Labi, které vás mohou svézt z Ústí nad Labem až do Mělníka, nebo z Děčína do německého Bad Schandau.
 

 
 

Nejdelší linkou je T91, která jezdí z Ústí nad Labem proti proudu Labe, a podle toho, jaký den jí využijete, se mění i její cíl. Může jet do Litoměřic, Křešic, Roudnice nad Labem či do Mělníka. Doporučujeme prostudovat jízdní řád a informační leták, abyste pro sebe našli správný spoj.

Linka T92 jezdí z Ústí nad Labem na druhou stranu – směrem do Děčína, Hřenska, a o sobotách až do německého Bad Schandau. Oblíbená je i zkrácená varianta Děčín – Hřensko. Všechny potřebné informace najdete v samostatném letáku.

T93 je menší linka, která spojuje Litoměřice s Terezínem. Jezdí od úterka do neděle každou hodinu – z Litoměřic v celou, z Terezína o půl, a to přes den od devíti do půl šesté, jen ve 12 hodin je pauza.

Ve Hřensku pak můžete využít přívoz F1 ze Hřenska do Schöny, který jezdí od rána do večera kyvadlově.

U všech linek platí jízdenky DÚK, ideálně zakoupené v naší aplikaci DÚKapka, protože například na přívozu z Hřenska do Schöny jízdenky neprodávají a musíte je mít u sebe už zakoupené. Díky DÚKapce to je ale snadné.

Pokud se chystáte na celodenní výlet, využijte naší celodenní jízdenku, v rámci které můžete cestovat po celém Ústeckém kraji pohodlně a bez limitů.


lod


lod


lod


lod


 
Zodpovídá: Mgr. Alena Šmídová
Vytvořeno / změněno: 31.5.2024 / 31.5.2024
 

 

Kontakt

Ústecký kraj
Velká Hradební 3118/48
400 01 Ústí nad Labem
tel.: +420 475 657 111
e-podatelna: epodatelna@kr-ustecky.cz
IČ: 70892156
DIČ: CZ70892156, je plátce DPH
Datová schránka: t9zbsva

Podrobný kontakt


Informace v patě

Nyní jste v módu "Bez grafiky". Přepnutím do grafického módu zobrazíte standardní verzi webu.

web & design , redakční systém