Orientační nabídka


 

NOVINKA - Jízdenky pro kola v DÚKapce

nnn
S příchodem jara a cyklo-turistické sezóny, přišla i dlouho očekávaná aktualizace naší aplikace DÚKapka.
 

 
 

Nejnovější verze DÚKapky nám umožňuje v aplikaci zakoupit jízdenku pro kolo a to ve dvou variantách – jízdenka s platností 60 minut a celodenní síťová jízdenka. Od teď si tak můžete koupit jízdenku pro sebe i pro kolo najednou a nemusíte kvůli jízdence pro kolo zvlášť k řidiči.

Nákup jízdenky probíhá stejně jako u všech ostatních typů jízdenek. Vyhledáte si spoj, kterým chcete jet a rozkliknete si možnost „koupit jízdenku,“ kde se pod samotnou jízdenkou nově objevují tři ikonky – cestující, pes/zavazadlo, kolo – kterými můžete libovolně přidávat další jednotlivé jízdenky. Pokud si budete chtít zakoupit pouze jízdenku pro kolo, stačí jednotlivou jízdenku odebrat a nechat ve výběru jen vámi požadované jízdní doklady.

V případě nákupu síťové jízdenky pro kolo je nutné přepnout z jednotlivých jízdenek do sekce „časové,“ kde si zvolíte jízdenku pro kolo a tu zakoupíte zvlášť. Tato jízdenka platí od chvíle zakoupení do 4:00 následujícího dne a můžete jí během této doby libovolně využívat.

POZOR! - Nákup jízdenky vám negarantuje, že budete moct být vámi vybraným spojem přepraveni. Pokud bude před vaším nástupem vyčerpána kapacita pro převoz jízdních kol, nebudete vám umožněna přeprava jízdního kola.

nnnnnn

 
Zodpovídá: Štěpánka Svobodová
Vytvořeno / změněno: 4.4.2023 / 4.4.2023
 

 

Kontakt

Ústecký kraj
Velká Hradební 3118/48
400 01 Ústí nad Labem
tel.: +420 475 657 111
e-podatelna: epodatelna@kr-ustecky.cz
IČ: 70892156
DIČ: CZ70892156, je plátce DPH
Datová schránka: t9zbsva

Podrobný kontakt


Informace v patě

Nyní jste v módu "Bez grafiky". Přepnutím do grafického módu zobrazíte standardní verzi webu.

web & design , redakční systém

 

Tento web využívá cookies. Některé z nich mohou sloužit pro analytické účely.

O cookies