Logo Ústeckého krajeÚstecký kraj (odkaz na titulní stránku) 

Ústecký kraj - Oficiální web


International

Vyhledávání

 


Cesta: Titulní stránka > Doprava Ústeckého kraje

 

Provozní doby dopravních informačních a prodejních míst DÚK

 
jízdní řády
V souvislosti s nařízením vlády o vyhlášení nouzového stavu a celostátní karantény a s ní přijatými opatřeními jsou upraveny provozní doby informačních a prodejních míst Dopravy Ústeckého kraje.
 

 
 
DOPRAVNÍ INFORMAČNÍ KANCELÁŘE DÚK
Autobusy DÚK
DSÚK
Děčín pondělí - pátek 7:30 - 17:00
Litoměřice pondělí - pátek 7:30 - 13:40
Litvínov          pondělí - pátek 7:30 - 12:00 12:30 - 16:00
Lovosice pondělí - pátek 7:30 - 12:00 12:30 - 16:00
Louny pondělí - pátek 7:30 - 12:00 12:30 - 16:00
Roudnice n/L          pondělí - pátek 8:00 - 17:30 sobota - neděle 9:00 - 17:00
Štětí pondělí - pátek 7:30 - 12:00 12:30 - 16:00
Ústí nad Labem          pondělí - pátek 6:00 - 18:00 

ARRIVA
Duchcov               pondělí - pátek 7:30 - 16:00 přes.12:00-12:30  
Teplice  pondělí - pátek 7:00 - 17:00 
Žatec pondělí - pátek 7:30 - 16:00 přes.12:00-12:30

Autobusová doprava Karlovy Vary
Chomutov pondělí - pátek 7:30 - 16:00 přes. 12:00- 12:30
Kadaň pondělí - pátek 7:30 - 16:00 přes. 12:00- 12:30
Klášterec nad Ohří           pondělí - pátek 7:30 - 16:00 přes. 12:00- 12:30
Most pondělí - pátek 7:30 - 16:00 přes. 11:30- 12:00
Rumburk pondělí - pátek 7:30 - 16:00 přes. 12:00- 16:00
Varnsdorf pondělí - pátek 7:30 - 16:00 přes. 12:00- 12:30

Autobusová doprava Podbořany
Podbořany           pondělí - pátek 7:30 - 16:00 přes. 12:00- 12:30


Železnice DÚK mimo ČD
REGIOJET
Postoloprty         pondělí - neděle 5:30 - 17:00 přestávka 12:10 - 12:40

Länderbahn
Louny         pondělí - pátek 5:30- 17:30 víkend 7:00 -15:00

GWTrain 
Most         pondělí - pátek 6:00- 18:00, so 6:00 - 17:30, ne 6:30 19:30 přestávka 11:30 - 12:30
CHomutov       ZAVŘENO
Žatec       ZAVŘENO
Podbořany       ZAVŘENO


 
 
Zodpovídá: Ing. Michaela Morrice Zárybnická
Vytvořeno / změněno: 1.4.2020 / 5.5.2020

 

Zobrazit vyhledávací formulář »


 

Nyní jste v módu "Bez grafiky". Přepnutím do grafického módu zobrazíte standardní verzi webu.

web & design , redakční systém