Logo Ústeckého krajeÚstecký kraj (odkaz na titulní stránku) 

Ústecký kraj - Oficiální web


International

Vyhledávání

 


Cesta: Titulní stránka > Média

 
 
 

Zobrazeno je 25 z celkem 694 záznamů na stránce:  

< předchozí stránka  1 2 3 4 -5- 6 7 8 9 ... 28  další stránka >
 
ZměněnoNázev a anotaceZodpovídá
31.10.2013Žáci z Chomutova soutěžili na Slovensku
V rámci uzavřené Dohody o spolupráci mezi Žilinským samosprávným krajem a Ústeckým krajem se žáci Gymnázia Chomutov, krajské příspěvkové organizace, zúčastnili vědomostně-sportovní soutěže Župná kalokagatia 2013. Ta se na Slovensku koná každoročně. Chomutovský tým skončil pátý v konkurenci deseti družstev.
Mgr. Alena Tichá
30.10.2013Speciální příloha o návštěvě Miloše Zemana
K dnešnímu datu mimo interval pro zveřejnění na webu.
Prezident ČR Miloš Zeman pobýval v Ústeckém kraji na pozvání jeho hejtmana Oldřicha Bubeníčka na dvoudenní návštěvě. Kromě tiskových zpráv ze závěru minulého týdne či fotogalerií si můžete na webu kraje prohlédnout také elektronickou přílohu o prezidentské návštěvě.
Mgr. Zbyněk Šebesta
30.10.2013Dnešní přenos ze zastupitelstva bude dostupný také ve videoarchivu
K dnešnímu datu mimo interval pro zveřejnění na webu.
Po předcházející dohodě zastupitelských klubů byly na devátém zasedání Zastupitelstva Ústeckého kraje dne 4. září schváleny všemi hlasy přítomných úpravy jednacího řádu a díky tomu se mění pořizování obrazových záznamů ze ZÚK.
Mgr. Zbyněk Šebesta
30.10.2013Šest medailí Hasičského záchranného sboru ČR do kraje
K dnešnímu datu mimo interval pro zveřejnění na webu.
V Trojském zámku v Praze ocenil minulý týden generální ředitel HZS několik desítek osobností naší země za jejich hrdinství a přínos k řešení krizových situací včetně odstraňování škod z letošních červnových povodní. Z Ústeckého kraje bylo oceněno šest osob - jedna žena a pět mužů.
Mgr. Zbyněk Šebesta
30.10.2013Podívejte se na nové reportáže na webové televizi
Na webové televizi Ústeckého kraje U-TV se nyní můžete podívat na nové reportáže - ze druhého dne návštěvy prezidenta Miloše Zemana v našem regionu, ze závěrečného dostihu na Hipodromu Most, z Česko-saského veletrhu vzdělávání v Mostě a z Velké ceny Atletiky pro děti se Zuzanou Hejnovou v Ústí nad Labem.
Mgr. Alena Tichá
29.10.2013Paneláky přežijí, říkají odborníci
Odhaduje se, že jedna třetina populace České republiky žije v „paneláku“. Panelová sídliště dodnes nesou odkaz socialistické epochy, ve které vznikla, a bývají rozporuplně přijímána. I přes negativní náhled na ně jsou stále významným typem bydlení, který tvoří podstatný podíl trhu s nemovitostmi.
Mgr. Alena Tichá
29.10.2013Krajská delegace jednala v Nizozemsku o chemickém průmyslu
Delegace Ústeckého kraje, kterou tvořili krajský zastupitel Petr Fiala a pracovníci krajského úřadu Markéta Pokorná a Jan Kadraba, se zúčastnila 11. kongresu a souvisejícího zasedání Výkonného výboru Evropské sítě chemických regionů (ECRN) v nizozemském Maastrichtu. Naplánovaná jednání byla věnovaná aktuálním a budoucím aktivitám.
Mgr. Alena Tichá
29.10.2013Nejsevernější bod Ústeckého kraje a celé ČR
K dnešnímu datu mimo interval pro zveřejnění na webu.
Za účasti hejtmana Ústeckého kraje Oldřicha Bubeníčka byl v pondělí 28. října krátce po poledni oficiálně označen nejsevernější bod Ústeckého kraje a celé České republiky. Čtyřtunový kámen ze sienitu s deskou a znakem přišel na 100 tisíc korun, vedle sdružení Sever a obce se na financování podílel i Fond Ústeckého kraje.
Mgr. Zbyněk Šebesta
29.10.2013Do Poslanecké sněmovny míří z našeho kraje čtrnáct poslanců
Předčasné volby do Poslanecké sněmovny Parlamentu České republiky rozhodly o tom, že z Ústeckého kraje vzešlo čtrnáct poslanců. Volební účast v našem regionu byla 51,69 procent. Vítězem voleb v kraji je hnutí ANO (21,29%), další v pořadí jsou ČSSD (20,77%) a KSČM (20,33%).
Mgr. Alena Tichá
26.10.2013FOTOGALERIE z návštěvy prezidenta v Ústeckém kraji
Přinášíme výběr fotografií z pobytu hlavy státu v Ústeckém kraji ve dnech 24.-25. října 2013.
RNDr. Zdeněk Rytíř
25.10.2013Druhý den v kraji: katedrála, ocenění záchranářů a rozloučení v Roudnici
Druhý den své pracovní návštěvy v Ústeckém kraji zahájil prezident Miloš Zeman za doprovodu hejtmana Oldřicha Bubeníčka v Litoměřicích. Posledním městem, které navštívil a kde se setkal s občany kraje, byla Roudnice nad Labem, odkud odjel zpět do Prahy.
Mgr. Magdalena Hanáčková
25.10.2013Podívejte se na nové reportáže z návštěvy prezidenta v Ústeckém kraji
Pusťte si aktuální reportáže z návštěvy prezidenta Miloše Zemana, které mapují včerejší den - přivítání s hejtmanem Oldřichem Bubeníčkem na Krajském úřadě Ústeckého kraje, diskuzi na ústecké univerzitě a setkání v Mostě.
Mgr. Alena Tichá
25.10.2013Prezident v kraji: Na programu byly Most, Jirkov, Chomutov a Žatec
Prezident České republiky Miloš Zeman s hejtmanem Oldřichem Bubeníčkem ve čtvrtek odpoledne zavítali za představiteli města Mostu, kde je přivítal primátor Vlastimil Vozka. Následovalo setkání s občany, kterých se před divadlem sešlo na šest set. Prezident zde připomněl, že je pro prolomení těžebních limitů na Mostecku.
Mgr. Alena Tichá
24.10.2013Ústecký kraj jezdí elektromobilem od Skupiny ČEZ
Ústecký kraj se stal partnerem Skupiny ČEZ v projektu ekologické osobní dopravy Elektromobilita ČEZ. Klíčky od nového elektromobilu Peugeot iOn převzal dnes v Bílině z rukou generálního ředitele ČEZ Daniela Beneše hejtman Ústeckého kraje Oldřich Bubeníček. K slavnostnímu předání vozu došlo za účasti prezidenta ČR Miloše Zemana.
RNDr. Zdeněk Rytíř
24.10.2013Prezidentská návštěva v Ústeckém kraji pokračovala setkáním s horníky
Po setkání prezidenta s hejtmanem a zastupiteli na krajském úřadu v Ústí nad Labem pokračovala dvoudenní návštěva hlavy státu dalším dopoledním programem, který byl zakončen tiskovým brífinkem Miloše Zemana na mosteckém hipodromu.
RNDr. Zdeněk Rytíř
24.10.2013Prezident Miloš Zeman zahájil dvoudenní návštěvu kraje
K dnešnímu datu mimo interval pro zveřejnění na webu.
Dnes, ve čtvrtek 24. října 2013, před desátou hodinou zahájil prezident České republiky pan Miloš Zeman dvoudenní pracovní návštěvu Ústeckého kraje. Před krajským úřadem v Ústí nad Labem přivítal prezidenta hejtman Oldřich Bubeníček.
Mgr. Zbyněk Šebesta
24.10.2013Gastro food fest v Litoměřicích – festival dobrého jídla a pití
Od pátku 25. do neděle 27. října 2013 se v areálu výstaviště Zahrada Čech v Litoměřicích uskuteční první ročník gastronomického festivalu Gastro food fest. Slibuje, že všem milovníkům dobrého jídla a pití přinese gurmánské a gurmetské zážitky.
Mgr. Alena Tichá
24.10.2013Turistická hranice mezi Českým a Saským Švýcarskem mizí
Turistika bez hranic je nejen vize, ale také název přeshraničního projektu, který připravil Ústecký kraj na podporu turismu v regionu Českosaského Švýcarska, zejména v oblasti kvality poskytovaných služeb. Nositelem projektu je Ústecký kraj a partnerem na německé straně je Turistický spolek Saského Švýcarska.
Mgr. Alena Tichá
23.10.2013Ústecký kraj vytváří odbornou platformu pro odvětví chemie
Na krajském úřadu se uskutečnilo setkání hejtmana Oldřicha Bubeníčka s představiteli krajské hospodářské komory a významných chemických společností v Ústeckém kraji. Cílem bylo představit záměr vytvoření odborné platformy pro odvětví chemie.
RNDr. Zdeněk Rytíř
23.10.2013Děti zamkly Labskou stezku v Litoměřicích
Na dvě stě dětí se sešlo společně s rodiči na Střeleckém ostrově v Litoměřicích, aby aktivně strávilo sobotní odpoledne. Destinační agentura České středohoří připravila program se zaměřením na využívání volného času a bezpečnost silničního provozu, na kterém se podílela společnost BESIP.
Mgr. Alena Tichá
23.10.2013Místní akční skupina Šluknovsko hodnotila své čtyřleté působení
Ukončení programového období let 2009 – 2013 bylo příležitostí k malému bilancování Místní akční skupiny Šluknovsko. Členové se sešli, aby zrekapitulovali svou činnost. Skupina pomohla uskutečnit již téměř padesát projektů a zviditelnit regionální značky.
Mgr. Alena Tichá
22.10.2013O výchově a vzdělávání na Chomutovsku
K dnešnímu datu mimo interval pro zveřejnění na webu.
Gymnázium a Střední odbornou školu v Klášterci n. O. a také Dětský domov a školní jídelnu v Chomutově navštívila na sklonku minulého týden Dagmar Waicová, předsedkyně krajského zastupitelského výboru pro výchovu, vzdělávání a zaměstnanost.
Mgr. Zbyněk Šebesta
22.10.2013Starosty na Ústecku zajímala dopravní obslužnost
Hejtman Bubeníček se setkal se starosty okresu Ústí nad Labem na dalším ze série hejtmanských dní. Kromě představení programového prohlášení se diskutovalo o plánovaných změnách v dopravní autobusové obslužnosti a opravách silnic. Ústecko také trápí nedostavěná dálnice D8.
Mgr. Magdalena Hanáčková
22.10.2013Žáci devátých tříd si v Mostě vybírali střední školu
Sportovní hala v Mostě hostila Česko-saský veletrh vzdělávání, na který se přijel podívat hejtman Oldřich Bubeníček. Žáci se během dvou dnů seznamovali s nabídkou středního vzdělávání nejen na české straně, ale také za hranicemi.
Mgr. Alena Tichá
22.10.2013Atletické naděje s mistryní světa Zuzanou Hejnovou
K dnešnímu datu mimo interval pro zveřejnění na webu.
Mezi začínající atlety, kteří se zapojili do projektu Atletika pro děti, přijela do ústeckého Sportcentra Sluneta také mistryně světa Zuzana Hejnová. Pondělní akci pořádanou jako Velkou cenu Ústeckého kraje Atletiky pro děti zahajovala náměstkyně hejtmana Jana Vaňhová.
Mgr. Zbyněk Šebesta

Zobrazeno je 25 z celkem 694 záznamů na stránce:  

< předchozí stránka  1 2 3 4 -5- 6 7 8 9 ... 28  další stránka >
 

Zobrazit výběr sloupců tabulky »


Kontext

Umístění: Složky dokumentů > Média - OMK > Tiskové informace > Rok 2013

Zobrazit aktuální dokumenty | archiv dokumentů | dokumenty včetně archivu

Zobrazit vyhledávací formulář »


 

Nyní jste v módu "Bez grafiky". Přepnutím do grafického módu zobrazíte standardní verzi webu.

web & design , redakční systém