Orientační nabídka


 

Se Švestkovou dráhou na hudební festival

dyg
Naši Švestkovou dráhu, která brázdí České Středohoří od Litoměřic až do Mostu, zajisté už všichni znáte. Nejenže jezdí celoročně v pravidelných intervalech, ale také zastavuje v takových místech, odkud lze vyrazit na skvělý rodinný výlet. Jednou z takových zastávek jsou například Třebívlice, které stojí za návštěvu nejen kvůli místnímu zámku. Dalším takovým lákadlem je každoroční Třebívlické vinobraní a přesně to je náš cíl.
 

Odkazy


 
 

V rámci Třebívlického vinobraní se bude konat i hudební festival Švestkové dráhy, pod záštitou společnosti AŽD. Akce se uskuteční 10. září 2022 a startuje ve 12 hodin. Pro návštěvníky je připravený bohatý program a během celé akce se na dvou pódiích vystřídá hned několik zajímavých jmen české hudební scény – mezi nimi například skupina Slza, Kristína, Lucie Vondráčková, Rybičky 48, Poetika a další. Na závěr akce vystoupí od 21 hodin skupina Divokej Bill.

Navíc, pokud na akci dorazíte právě Švestkovou dráhou, čeká na vás výhodnější vstupné, a to se vyplatí. Z Lovosic do Třebívlic (a zpět) to jezdí prakticky každou hodinu, a do Litoměřic či do Mostu jezdí „Švestkovka“ ve dvouhodinových intervalech. Tak neváhejte a vyražte si s rodinou zpestřit poslední letní dny na příjemnou venkovní akci.

Podrobnosti naleznete na webu či na Facebooku společnosti AŽD - Švestková dráha | U10 | AŽD Praha s.r.o. (svestkovadraha.cz)

 
Zodpovídá: Štěpánka Svobodová
Vytvořeno / změněno: 19.8.2022 / 19.8.2022
 

 

Kontakt

Ústecký kraj
Velká Hradební 3118/48
400 01 Ústí nad Labem
tel.: +420 475 657 111
e-podatelna: epodatelna@kr-ustecky.cz
IČ: 70892156
DIČ: CZ70892156, je plátce DPH
Datová schránka: t9zbsva

Podrobný kontakt


Informace v patě

Nyní jste v módu "Bez grafiky". Přepnutím do grafického módu zobrazíte standardní verzi webu.

web & design , redakční systém

 

Tento web využívá cookies. Některé z nich mohou sloužit pro analytické účely.

O cookies