▪
▪ 433 Děčín - Sněžník, odjezd o víkendech v 8:40 a 14:40
437 Děčín - Verneřice, tři víkendové spoje kromě posledního
▪ 484 Teplice - Fojtovice (Komáří Vížka), odjezd o víkendech v 9:08, 11:08, 13:08, 15:08
▪ 493 Teplice - Moldava, odjezd o víkendech v 8:30 a 12:30
▪ 506 Měrunice - Bílina - Kostomlaty - Lovosice, sedm víkendových spojů (kromě večerního)
▪ 521 Litvínov - Brandov, odjezd o víkendech 8:05, 12:05, 16:05
▪ 523 Litvínov - Český Jiřetín, všech pět víkendových spojů
▪ 560 Chomutov - Načetín, odjezd o víkendech v 8:13 a 12:13
▪ 588 Chomutov - Hora Sv. Šebestiana, odjezd o víkendech v 10:13 a 14:13
▪ 600 Kadaň - Klášeterec - Vejprty, odjezd o víkendech v 8:15, 10:15, 12:15, 14:15, 16:15 a 18:15
▪ 623 Bohušovice - Litoměřice - Lovečkovice - Verněřice, pět víkendových spojů kromě posledního
▪ 636 Roudnice - Úštěk, odjezd o víkendech v 10:22 a 14:22
Kola vozí i autobusy s menší nástavbou, obsluhují hlavně okolí Ústí nad Labem. Jedná se o všechny víkendové spoje linek 451, 452. 453, 455, 456 a 457.